noosa heads
I takovéto krasavice můžete potkat v místní ZOO. :)

Poznejte Noosa Heads: Nedotčená příroda, velryby a nádherné pláže

Noosa Heads, malé pobřežní město nedaleko Sunshine Coast, je domovem téměř 5 000 obyvatel. Nachází se v oblasti Noosa, která se stala 1. biosférickou rezervací UNESCO v Queenslandu. Nabízí příjemně uvolněný a pohodářský styl života, nádherné pláže, nedotčenou přírodu a bohaté volnočasové aktivity. Samozřejmě nechybí ani možnost kvalitního studia a zajímavé pracovní příležitosti.

Zní to lákavě? Jistě! Kdo by si nechtěl užívat celoročně krásné a slunečné počasí, vodní radovánky a přitom studovat a vydělávat si na skvělé výlety do okolí.

▶ Jak je to s prací v Noosa Heads si přečtěte tady. >>

Co zde můžete studovat

V Noosa Heads vám doporučíme jazykovou školu Lexis English. Tato malá škola s rodinnou atmosférou je jednou z nejkvalitnějších institucí svého druhu, na kterou můžete v Austrálii narazit. V rozmanité nabídce kurzů si vybere začátečník i ten kdo vyhlíží Cambridge zkoušky či míří úplně nejvýš k CPE (Certificate of Proficiency in English). Ve třídách bývá maximálně 15 studentů, takže očekávejte intenzivní výuku, co vás v jazykových dovednostech posune o pořádný kus dopředu.

▶ Zjistěte, jaké konkrétní školy vám v Noosa Heads otevírají dveře. >>

Čím vás nadchne

Noosa Heads u vás jistě zaboduje svou uvolněnou a přátelskou atmosférou, nádhernou přírodou i prostředím, ve kterém se můžete věnovat nejrůznějším aktivitám. A když k tomu připočtete celoročně hezké počasí slibující zábavu i příjemný odpočinek, vyjde vám super destinace pro studijní pobyt.

Během roku se v Noosa Heads koná řada kulturních, sportovních a gastronomických akcí, které vám už tak zajímavý australský život ještě více zpestří. A nesmíme vynechat ani pláže, zdejší přírodní poklady, které vás ohromí nejen svou krásou, ale i možností užívat si parádní vodní sporty.

Každý den zde na vás čeká spousta zážitků. Na cestě do školy či práce potkáte klokany a třeba i koaly, odpoledne si zajedete na kajaku za pozorováním delfínů na otevřený oceán nebo lodí až k velrybám keporkakům, které podél pobřeží migrují mezi tropickými a antarktickými vodami. Chcete žít tento sen? Proměňte ho ve skutečnost! 🙂

TOP atrakce aneb turistické tipy:

  • Hastings Street – příjemná pěší zóna s obchůdky, butiky a restauracemi, kde si užijete vynikající jídlo pod širým nebem v blízkosti moře.
  • Noosa National Park – začíná na hranicích města, takže ho máte na dosah. A protože se rozkládá na poloostrově, některé pěší trasy vás dovedou k divokým plážím.
  • Fraser Island – největší písečný ostrov na světě je jedním z TOP lákadel zdejší oblasti a přírodní památkou světového dědictví UNESCO. Proto ho při plánování výletů určitě neopomeňte. Odpočinete si na nádherných plážích, zaplavete si ve sladkovodních jezerech, která patří k jezerům s nejčistší vodou na světě, uvidíte vrak lodi S. S. Maheno, potkáte se s divokým psem dingo a vychutnáte si úžasné vyhlídky na vodopády a okolí.
  • Bunya Mountains National Park – druhý nejstarší park Queenslandu, kde vás ohromí krásné hory, deštné pralesy, vodopády, úchvatné panoramatické výhledy a araukárie, obrovské stromy s výškou několik desítek metrů a šiškami o průměru 25 až 30 cm.

▶ Zjistěte, kam vyrazit v druhém největším australském státě Queensland. >>

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu
Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA

Kdo se o vás postará?

pavla gultova_kukabara

Pavla Gultová

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

   p.gultova@tutuki.cz
   +420 773 127 957