Studium v subtropickém ráji – to nabízí Lexis škola v Noosa Heads. Cestu za lepší angličtinou či dalšími odbornými znalostmi vám zde zpříjemní atraktivní dovolenkové prostředí, ve kterém se studuje jedna radost!

Kvalitní výuku doplňují bohaté možnosti relaxace, volnočasových aktivit a výletů, takže si svůj vysněný studijní pobyt užijete naplno. Kapacita školy je zhruba 280 studentů, kteří přijíždějí ze všech koutů světa. Naskytne se vám tak příležitost seznámit se s řadou zajímavých kultur.

Pobočka v letovisku Noosa Heads není jediným „Lexis kouskem“ v naší nabídce. Kdo chce, může s námi vyrazit do SydneySunshine CostPerthuBrisbane a Byron Bay.

▶ Poznejte Noosa Heads – v sekci Kde studovat. >>

 

 

Proč si pro studium vybrat Lexis English v Noose

Ve škole dělají vše pro to, aby se zde studenti cítili skvěle. Proto hodně dbají také na vybavení a snaží se vytvářet podnětné zázemí, ve kterém nic nechybí. Čím si vás tedy Lexis English Noosa Heads získá?

 • V odpočinkovém studentském salonku si užijete sledování filmů v televizi nebo na plátně.
 • Konzultační centrum vám pomůže s řešením záležitosti okolo ubytování, víz, zdravotní péče, práce a dalších typických oblastí.
 • Zájemce o práci nadchne Lexis Work Shop, ve kterém se dozvíte, jak zvýšit šance na získání přivýdělku.
 • K dispozici je plně vybavená kuchyň, kde si připravíte jídlo nebo vychutnáte kávu a čaj zdarma.
 • K odpočinku mezi lekcemi láká velký prosluněný dvůr s nábytkem pro posezení na čerstvém vzduchu.
 • Škola organizuje odpolední semináře, exkurze a další zajímavé akce, na kterých zažijete fajn chvíle a rozšíříte si obzory.
 • Také se může pochlubit společenským programem, ve kterém mají své místo i pravé studentské party.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
12–14
09:00–15:00
IELTS Preparation
jazykový
1–12
12–14
09:00–15:00
Cambridge (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
12–14
09:00–15:00
Certificate III in Business
odborný
30
18
cca 2 dny v týdnu
Diploma of Business
odborný
92
18
cca 2 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Zvolte si to, co vám sedne – v nabídce bydlení u studijního pobytu v Lexis English Noosa Heads si určitě vyberete. Kromě oblíbených hostitelských rodin mohou roli příjemného dočasného domova sehrát také studentské domy.

Hostitelská rodina

U hostitelů budete mít vlastní pokoj a stravu. A co více, jako člen domácnosti se dokonale naladíte na australský životní styl a především angličtinu, kterou tak budete muset používat (téměř) 24/7. Posunete se v ní dopředu, ani nebudete vědět jak.

 • Standard Half-Board = snídaně a večeře v týdnu, plná penze o víkendu.
 • Executive = polopenze a přístup do soukromé koupelny.
 • Bed & Breakfast = pouze snídaně a k tomu možnost využívat kuchyň na přípravu dalších jídel.
 • Twin Share = pro dva studenty, co cestují společně (kamarádi, sourozenci, pár), součástí je polopenze.

Studentské domy

Jestliže vás to táhne spíš k bydlení s dalšími studenty, je pro vás jasná volba jeden z následujících domů. Všechny jsou kompletně zařízené.

Belfa Place Student House

Nachází se cca 15 minut pěšky od budovy školy, má 2 koupelny, 2 obývací pokoje, studovnu.

Challenge Court Student House

Stojí o něco dál, ale pořád v dobré docházkové vzdálenosti. Za půl hodiny jste ze školy „doma“. Výbava: 4 ložnice, 2 koupelny, 2 obýváky.

Sarena Court Student House

Tento dům se skládá ze 4 ložnic, 2 koupelen, 2 obývacích místností a studovny. Ze školy do něj dojdete za cca 30 minut.

Tarina Street Student House

Zde je k dispozici nejvíc ložnicí, celkem 5. Dále výbava zahrnuje 2 koupelny, 2 obývací prostory, studovna. Dům stojí přibližně 15 pěšky od školy.

Poloha školy = nedaleko parku

lexis_english_noosa_heads

Noosa Heads patří k nejvyhledávanějším letoviskům Austrálie, protože představuje bránu k množství turistických lákadel (např. Velkému bariérovému útesu). Panuje zde proto výjimečná atmosféra, která dýchá na každém kroku, i ve škole Lexis. Sídlí v místě, odkud je na dosah jak centrum, tak pláž. Může se tak pro vás stát skvělým výchozím bodem pro každodenní nové dobrodružství.

Přesná adresa: 6 Lanyana Way, Noosa Heads QLD 4567, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Lexis English.

▶ Poznejte Noosa Heads – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.