studium v austrálii
Pomůžeme vám splnit si svůj sen!

Do Austrálie za studiem? Skvělý a výhodný plán!

Studijní pobyt v Austrálii doporučujeme všemi deseti, protože spojuje příjemné s užitečným. Odnesete si z něj nejvíc – zážitků, zkušeností, dovedností, poznatků, kontaktů, přátel…

Dává vám totiž příležitost rozvíjet se nejen v rámci vzdělávání či objevování nových míst, ale i při práci. Pokud budete navštěvovat kurz alespoň 12 týdnů, automaticky získáte pracovní povolení.

Co tedy očekávat od australského studijního dobrodružství?

  • Poznáte nádhernou zemi, úžasné lidi i nové stránky vlastního „já“.
  • Vyzkoušíte si práci v zahraničí a vyděláte si slušné peníze.
  • A naučíte se perfektně anglicky.

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu

Pro ty, kteří váhají a chtějí vědět víc

Studium na vás čeká v nejrůznějších koutech Austrálie

Podívejte se na mapu níže, je z čeho vybírat! V nabídce máme rozmanité lokality. Přijdete si na své, ať už vás lákají surfařské oblasti, velkoměsta nebo třeba poklidnější menší městečka.

Potřebujete hlavně chuť zažít nepoznané

Studentem v Austrálii může být kdokoliv. Nezáleží na tom, jestli vám je 20, či 50 let, jste zaměstnaní nebo podnikáte. Odjet na zkušenou k protinožcům může každý, kdo:

  • se chce zlepšit v angličtině,
  • propadl kouzlu této země a nechce ji poznat jako běžný turista, ale opravdu zažít,
  • si přeje studovat některý z dostupných oborů,
  • touží po velké změně ve svém životě.

studium v australii

Znalosti nasbíráte v jazykovce, na odborném kurzu či univerzitě

studenti v australii

Možnosti rozhodně nezačínají a nekončí v jazykové škole s angličtinou v hlavní roli. Ačkoliv je třeba zmínit, že za tím jezdí Češi a Slováci do Austrálie nejčastěji.

Své studijní ambice můžete naplnit také v odborných kurzech, které zahrnují učňovské, nástavbové a specializované obory. A dveře vám otevírají dokonce i univerzity. Na akademickou půdu ale musíte mířit dostatečně jazykově vybavení.

Zjistěte, jak si vybrat ideální školu/kurz. >>

Cena pobytu se odvíjí od vašich přání

Zajímá vás, kolik za studijní pobyt v Austrálii zaplatíte? To vám na tomto místě neprozradíme. Každou cestu, tedy i tu vaši, připravujeme na míru. Záleží na typu školy, struktuře studia, délce, cílech…

Obecně doporučujeme mít na půlroční pobyt připravené prostředky ve výši 150  200 tisíc korun – uhradíte kurz, vízum, dopravu a také ubytování na první cca 4 týdny. 

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA