Gold Coast
Zažijte nekonečné pláže na Gold Coast!

Poznejte Gold Coast: Město s nekonečnými plážemi

Milujete slunce, pláže a zábavu? Přesně to vám nabízí Gold Coast, pobřežní město zalité sluncem a pohodou s nádhernými plážemi, zábavními parky a turistickými atrakcemi. Nudu tady určitě nezažijete, ba naopak. Není divu, že se zde natrvalo usadilo přibližně 600 tisíc lidí, kteří si denně užívají jeho jedinečnou atmosféru.

Okouzlilo vás Zlaté pobřeží a chcete si během přestávky ve škole odběhnout na pláž s jemným pískem? Jděte do toho! Gold Coast je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací v Austrálii, což vám zaručuje řadu pracovních nabídek v cestovním ruchu, restauracích a barech.

▶ Jak je to s prací v Gold Coast si přečtěte tady. >>

Co zde můžete studovat

Nejen své surfařské, ale i ty studijní sny si můžete splnit na jazykových školách nebo na odborných kurzech v blízkosti krásných pláží. Gold Coast je ideální místo pro kombinaci studia a práce a nikdy nekončící zábavy.

▶ Zjistěte, jaké konkrétní školy vám v Gold Coast otevírají dveře. >>

Čím vás nadchne

Jednoznačně atmosférou a pobřežním stylem života! Budete se cítit jako na dovolené, užívat si zábavu, surfovat, plavat v oceánu, jíst skvělá jídla, pít výborné drinky a přitom se vám bude angličtina naprosto přirozeně vrývat pod kůži.

Doslova vás uhranou úžasné pláže dlouhé několik desítek kilometrů, jež jsou obklopené mrakodrapy, výbornými restauracemi, bary, kavárnami a různými obchůdky. Gold Coast je právem označován za australskou verzi Miami Beach.

Surfařský ráj si zamilujete nejen pro skvělé vlny, které budete chtít zkrotit společně s dalšími surfaři, ale i pro jeho zábavní parky s lákavými atrakcemi. Vodní sporty, tobogány, exotická zvířata, horské dráhy i kasína, to vše tady najdete.

Věřte, že Gold Coast je jedna velká jízda s hromadou nezapomenutelných zážitků.

TOP atrakce aneb turistické tipy:

  • Surfers Paradise – centrum Gold Coast, kde se nachází zástavba výškových budov, nespočet restaurací a barů nebo nákupní centra.
  • SkyPoint Observation Deck – patří k nejvyhledávanějším cílům v Gold Coast. Vyhlídková plošina se nachází 275 metrů nad zemí v 77. patře výškové budovy Q1. Úchvatný pohled na nekonečné pláže při západu slunce z jediné plážové vyhlídkové plošiny v Austrálii vás ohromí.
  • Dreamworld – zábavní park, který provozuje jednu z nejrychlejších horských drah na světě a spoustu dalších atrakcí pro celou rodinu.
  • Warner Bros Movie World – kaskadérské kousky, speciální efekty nebo horské dráhy tady zažijete v pravém hollywoodském stylu.
  • Sea World – slibuje vodní atrakce a různé show s mořskými živočichy. A navíc si můžete zaplavat s delfínem nebo se ponořit pod hladinu a pozorovat žraloka kroužícího kolem vás.
  • Wet’n’Wild – zábavní park s bazénem s obrovskými vlnami, sjíždění divoké řeky nebo sedmiposchoďovou skluzavkou najdete právě tady. Jdete do toho?
  • A až zatoužíte po přírodě, stačí se vydat do okolí a navštívit některý z národních parků. Doporučujeme Lamington National Park (zařazený v seznamu světového dědictví UNESCO) s několika turistickými trasami, které vás zavedou skrz prales a nedotčenou přírodu k vodopádům či dechberoucím výhledům do údolí. Chcete-li se vyfotit s koalou a pochovat si ji, pak na jižním cípu oblasti Gold Coast zavítejte do Currumbin Wildlife Sanctuary. A když už tam budete, nasajte pohodu a klid v menším městečku Byron Bay, jež se nachází v malebné zátoce na hranici mezi Queenslandem a Novým Jižním Walesem.

▶ Zjistěte, kam vyrazit ve slunném australském státě Queensland. >>

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu
Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA

Kdo se o vás postará?

pavla gultova_kukabara

Pavla Gultová

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

   p.gultova@tutuki.cz
   +420 773 127 957