Zájezd & zprostředkování

Vážení přátelé, protože vám při poskytování našich služeb chceme zajistit maximální komfort po všech stránkách včetně stránky právní, upozorňujeme vás na to, že vámi objednaná kombinace služeb cestovního ruchu může za určitých okolností spadat pod režim zájezdu ve smyslu § 2521 a násl. občanského zákoníku.

Studium v režimu zprostředkování

Ve většině případů však budou pobyty podléhat režimu zprostředkování. V režimu zprostředkování vás upozorňujeme zejména na to, že na poskytnuté služby se nebude vztahovat pojištění proti úpadku cestovní kanceláře. Obdržíte od nás následující dokumenty:

Důležité je to, že o tom, do jakého režimu vámi poptávaný pobyt spadne, budete informováni před odesláním přihlášky k pobytu.

Studijní pobyt v režimu zájezd

Může se stát, že kombinací služeb cestovního ruchu se dostaneme při vyřizování pobytu v Austrálii do režimu zájezd. Pak od nás obdržíte následující dokumenty:

Klienti, kteří s námi na pobyt vyrazí v režimu zájezd, budou mít svůj pobyt pojištěn proti úpadku.

Tutuki jako cestovní kancelář

Společnost Tutuki s.r.o. je cestovní kanceláří. Níže najdete výpis z živnostenského rejstříku, který oprávnění naší společnosti provozovat cestovní kancelář dokazuje.

 

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA