Srpen 20, 2019

Nový kurz – Diploma of Social Media Marketing

IH v Sydney, Melbourne a Darwinu představuje nový kurz! Představujeme vám nový kurz, který je zaměřen na marketing sociálních médií. Staňte se odborníkem na sociální média! Co se naučíte? Díky kurzu získáte veškeré potřebné znalosti pro marketing sociálních médií. Naučíte se vytvářet a zároveň i rozvíjet marketingovou strategii, připravovat kampaně pro sociální média a uvést vše … Continued

Přečíst aktualitu
Srpen 6, 2019

V Praze v novém!

Hlásíme, že kancelář v Praze je smontována :). Najdete nás nově v domě Chicago, Národní 58/32, Praha 1. Vchod s recepcí je z ulice Charvátova 11, kousek od otáčecí hlavy Franze Kafky. Těšíme se na vás.

Přečíst aktualitu
Červenec 6, 2019

Nové poplatky za studentská víza

Amabasáda zvýšila k 1. 7. 2019 poplatky za studentská víza. Nyní tedy zaplatíte: 629 AUD za studentská víza. 466 AUD za dependant víza. 152 AUD za dítě.  

Přečíst aktualitu
Leden 8, 2019

Austráli-jééé :)

Chcete vyrazit do světa a přemýšlíte, kterou zemi vybrat? Co zažít nepoznané v Austrálii? …zážitky, angličtina, výdělky… Chcete další důvody, proč se vydat k protinožcům? Pak čtěte náš článek – Proč studovat v Austrálii.

Přečíst aktualitu
Listopad 26, 2018

Sportovní škola? Proč ne…

Milujete sport? Chcete si vybrat místo studia z atraktivních australských měst? Pak studujte fitness kurzy na Australian College of Sport and Fitness. Můžete si vybrat mezi městy Sydney, Melbourne, Brisbane a Perth.  

Přečíst aktualitu
Říjen 26, 2018

Čtěte, jaký příběh si prožila Klára v Sydney

Klára prožila v Austrálii lásku jako trám. Kde studovala, cestovala a jak to všechno bylo? Přečtěte si její příběh.

Přečíst aktualitu
Červenec 1, 2018

Zrušení Australské ambasády ve Vídni

Hlásíme, že dnes 1. 7. 2018 byla zrušena pobočka Department of Home Affairs – Immigration ve Vídni. Po dlouhých letech tak končí naše partnerství s tamními pracovníky, se kterými jsme v kontaktu již od roku 2001. 🙁 Víza se tedy ode dneška mohou podávat pouze elektronicky a bude je vyřizovat pravděpodobně pobočka v Berlíně. Uvidíme … Continued

Přečíst aktualitu
Leden 2, 2018

Work and Holiday visa

Work and Holiday víza umožňují mladým lidem od 18 do 30 let v Austrálii cestovat a pracovat. Víza budou spuštěna pravděpodobně v únoru 2018. Budou omezena roční kvótou 500 míst.

Přečíst aktualitu
Březen 25, 2017

Pravidelné přednášky o Austrálii

Pořádáme pro vás pravidelné přednášky v Praze i v Brně. Dozvíte se vše o studiu i životě v Austrálii a jak takový pobyt vyřídit. Sledujte náš web, sekci Přednášky. Těšíme se na vás!

Přečíst aktualitu
Prosinec 12, 2016

Vánoce, Vánoce přicházejí…

Vánoce v Kukabaře budou letos trochu odpočinkové :) V Praze bude Kukabara kancelář o Vánocích zavřená.

Přečíst aktualitu
Květen 25, 2016

Studium na středních školách v zahraničí

Spustili jsme nový web pro středoškoláky! Dáváme na vědomí, že jsme spustili nový web, který se zabývá studiem na střední škole v zahraničí. Mrkněte na https://www.tutuki-stredni-skoly.cz.    

Přečíst aktualitu
Březen 6, 2016

Stěhování brněnské kanceláře

V Brně jsme v novém přímo v centru! Hlásíme, že jsme v Brně pro vás nachystali zbrusu novou kancelář. Sídlíme teď přímo v centru, na ulici Kozí 8 ve 3. patře (a to je hned vedle Baru, který neexistuje). Moc se nám tam líbí a doufám, že bude i vám. Přijďte na kávu, povídání o … Continued

Přečíst aktualitu
Leden 8, 2015

Jazykové pobyty v zahraničí

Máme nový web pro jazykové pobyty ve světě! Hlásíme, že jsme vytvořili nový web, kde přehledně nabízíme jazykové pobyty ve světě. Sice máme rádi Austrálii, ale máme hodně nacestováno, takže chceme nabízet i jiná místa. Studium na cestách nás prostě baví. Mrkněte na nový web: https://www.tutuki-zahranici.cz/  

Přečíst aktualitu
Prosinec 15, 2013

Zrod Kukabary – studium v Austrálii

Největší aktualitou počínajícího jara v České republice je zrod Kukabary. Kukabara je od teď nejenom australský pták, ale také spolehlivá agentura, zprostředkovávající zájemcům cestu za studiem a poznáváním světadílu, kterému místní říkají Down Under.

Přečíst aktualitu