proč studovat v austrálii
Zažijte nepoznané!

Proč studovat v Austrálii? Protože svou rozmanitostí dává zelenou jakémukoliv plánu

Víte, kdy se z obyčejného „Austrálie“ stává nadšené „Austráli-jééééé!“? Když si uvědomíte, jaké příležitosti vám tato výjimečná země nabízí. Před cestou to jsou důvody, proč do toho jít, na místě pak možnosti zažít nepoznané. 

Argumentů, co jasně hovoří pro australské studijní dobrodružství, bychom našli desítky. Každý se tak může zaměřit na to své, za čím se vydá na druhý konec světa.

Jakými lákadly trumfuje právě studijní pobyt? Stačí tři slova: zážitky, angličtina, výdělky… – to jsou podle nás nejsilnější důvody, proč setřást případné obavy a vyrazit k protinožcům za studiem s nefalšovanou radostí. Studium v Austrálii se snadno stane tím nejlepším, co vás dosud v životě potkalo. Uvidíte po pár týdnech na místě, věřte nám.

Obrovská porce poznání a zkušeností

Pobývat v cizině znamená dennodenně získávat zkušenosti k nezaplacení. A především takové, ke kterým byste se v domácím prostředí nedostali.

Setkáte se s řadou odlišných kultur, a tím pádem i mentalit, a tak se naučíte pohybovat v zahraničí (a neznámých končinách) s větší jistotou. Navážete nová přátelství s lidmi z nejrůznějších zemí a rozšíříte si obzory. Při tom všem poznáte zajímavá místa a zažijete nezapomenutelné chvíle.

V Austrálii na vás čeká „jiný svět“ a ve spojení se vzděláváním (a eventuálně chozením do práce) vás nesmírně obohatí a posune dopředu. A budete z toho těžit už napořád.

Šance perfektně proniknout do angličtiny

Kde se vám cizí jazyk „vryje pod kůži“ natolik, že ho začnete používat naprosto přirozeně? Přece tam, kde se jím obklopíte!

V Austrálii vás angličtina doslova pohltí, protože se stane nutnou součástí vaší existence. Naučíte se v ní přemýšlet a na konci pobytu si uvědomíte, že beze strachu konverzujete – plynule, s lehkostí a lépe, než když jste před několika měsíci vystoupili z letadla.

Australský bonus: pracovní povolení pro studenty

A teď tu máme pecku, co potvrzuje jedinečnost země protinožců. Ani v Americe, ani v Kanadě nemůžete vydělávat, když tam pojedete studovat. V Austrálii ano. Pracovní povolení obdržíte automaticky ke studentskému vízu. Potřebujete jen splnit podmínku navštěvovat kurz s délkou trvání alespoň 12 týdnů.

Díky práci pokryjete náklady na živobytí a zafinancujete např. výlety či další cestování. Nebo si našetříte peníze, které využijete doma.

Práce představuje skvělou volbu nejen kvůli penězům. Vytváří také extra možnost, jak načerpat ještě více zkušeností, dovedností a zážitků.

Co a jak zařídit, aby vše vyšlo?

Při plánování a vyřizování studijního pobytu v Austrálii nenechte nic náhodě. Než se do čehokoliv pustíte, zjistěte si o všem první poslední. Úspěšná organizace stojí hlavně na:

Jakákoliv chyba, které se z neznalosti dopustíte, vás může zbytečně připravit o peníze. A samozřejmě také o čas a energii, protože když např. musíte doplňovat již podanou žádost o udělení víza, celková organizace se protáhne o týdny.

V každé fázi postupu vám nejvíce pomohou rady od zkušených cestovatelů, třeba od nás. Proto se na nás neváhejte se svým velkým australským snem obrátit. Postaráme se o vše od začátku až do konce, krok za krokem.

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA

Kdo se o vás postará?

pavla gultova_kukabara

Pavla Gultová

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

   p.gultova@tutuki.cz
   +420 773 127 957