místa studia
Tak kam se vydáte plnit si své sny? Třeba do Perthu? :)

Kam to bude? S námi si vyberete destinaci na míru

Pomáháme plnit různá studijně-poznávací přání, proto v naší nabídce najdete rozmanité oblasti, které vyhoví jakýmkoliv cestovatelským tužbám.

Ať už vás to táhne do velkoměsta s nepřebernými možnostmi pro výuku, práci i zábavu, nebo spíš dáváte přednost poklidnějším místům, kde panuje až rodinná atmosféra, s Tutuki se váš sen o pobytu v Austrálii snadno promění ve skutečnost.

Všechna města jsme několikrát navštívili, a tak vám při plánování životního zážitku předáme cenné zkušenosti a postřehy, ke kterým byste se jinde nedostali. Kam s námi tedy můžete vyrazit?

  • Do Sydney, kam jezdí nejvíce studentů. Svým rušným stylem života ale nemusí vyhovovat každému.
  • Do druhého největšího města, Melbourne. Moc českých a slovenských studentů sem ale nelétá.
  • Do Perthu, nejpopulárnějšího místa posledních let, které se pyšní nádherným okolím s národními parky a okouzlující přírodou.
  • Do stále se rozvíjejícího Brisbane, které má nesporné klimatické kvality. Studenti zde často využívají i výhod blízkého turistického letoviska Gold Coast.
  • Do státu Queensland, kde vás lákají Byron Bay, Noosa Heads, Whitsundays a především Cairns.
  • Do Adelaide v Jižní Austrálii nebo Hobartu, metropole ostrovní Tasmánie.
  • Do nejsevernějšího australského města, kterým je Darwin.

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA

Kdo se o vás postará?

pavla gultova_kukabara

Pavla Gultová

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

   p.gultova@tutuki.cz
   +420 773 127 957