Devils Marbles neboli Ďáblovy kuličky... ty prostě musíte vidět na vlastní oči

S čím vám pomůžeme a kdo jsme

Chcete si splnit své sny a vycestovat do světa za prací, studiem či poznáním? Nemůžete se rozhodnout pro konkrétní zemi, nebo naopak máte jasno, ale potřebujete poradit s výběrem školy, oboru, kurzu? A co letenky, ubytování a v neposlední řadě vízum? Tak přesně s tím vším vám pomůžeme!

Jsme specialisté na studijní a jazykové pobyty v zahraničí. Naši cestovatelskou vášeň a cenné zkušenosti nasbírané na cestách a při studiu ve světě jsme propojili s organizačním talentem a zápalem nejen pro náš, ale i váš růst a rozvoj.

Díky tomu už řadu let pomáháme všem, kteří touží po vzdělání, objevování světa, dobrodružství a jedinečných zážitcích, které vám už nikdy nikdo nevezme.

Nejedná se tedy jen o zařízení pobytu, ale také o motivaci, sdílení našeho know-how a hlavně o podporu, díky níž si cestu užijete plnými doušky bez zbytečného stresu a starostí.

Na začátku jsme byli dva

Na samém počátku jsme byli dva, společně jsme založili agenturu Kukabara a vypravili do světa stovky studentů a cestovatelů dychtivých po poznání světa i sama sebe. Avšak časy se mění a my chceme růst dále, zlepšovat se v tom, co děláme, a poskytovat vám ty nejlepší služby před odletem i na cestách.

Proto jsme se rozdělili, rozloučili se s Kukabarou a pokračujeme s nadšením dále se značkou Tutuki. Věříme, že s ní dosáhneme my i vy ještě větších úspěchů na cestách za sny.

▶ Přečtěte si pár slov o Tutuki a zjistěte o nás více. >>

Seznamte se se zakladatelkou Tutuki

Pavla Gultová je cestovatel tělem i duší. Miluje Austrálii, Irsko a má nepopsatelnou potřebu pomáhat druhým v plnění jejich cestovatelských snů.

  • V cizině pobývala 6 let a pracovala ve 4 zemích: v Anglii, Irsku, Austrálii a Německu.
  • Navštívila více než 40 škol po celém světě a pravidelně pořádá zajímavé cestovatelské přednášky.
  • Najela 30 tisíc kilometrů v Austrálii a 15 tisíc po USA.

Vyrostli jsme

Mimo to Pavla vytvořila tým lidí, kteří jsou stejně nadšení pro cestování a poznávání odlišných míst a kultur a sdílení svých zkušeností. Bára Vitíková a Bára Krhovská pečují o teenagery, co chtějí studovat na střední škole v zahraničí, a Eva Veselá se zaměřuje na jazykové pobyty pro děti i dospělé.

▶ Seznamte se blíže s celým týmem Tutuki. >>

Jsme oporou, na kterou se můžete spolehnout

Každý má jiné požadavky, potřeby a touhy a podle toho přistupujeme i k našim klientům. Je pro nás nesmírně důležité, abyste se cítili na svých cestách a při pobytech v různých koutech světa spokojeně, uvolněně a nasávali zdejší atmosféru a užívali si každý den naplno.

Budeme vašimi průvodci a oporou nejen při vymýšlení, plánování, organizování a zajišťování všeho potřebného před cestou (letenky, víza, ubytování, výběr školy, kurzu atd.), ale i přímo v cílové destinaci. Uvědomujeme si, že začátky nejsou jednoduché, proto se na nás můžete kdykoli obrátit. Rádi vám pomůžeme, poradíme, případně zařídíme. Spolehněte se.

Divoká, nespoutaná, jedinečná…

Austrálie je vůči naší malé zemičce doslova na odvrácené straně planety. Je to úplně jiný svět plný výzev, různých možností, divoké a nádherné přírody, dechberoucích scenérií, rušných multikulturních velkoměst i klidných městeček, dokonalých pláží i nehostinných pouští.

Zemi protinožců musíte zažít na vlastní kůži. Její nezaměnitelné kouzlo vás ohromí. Udělejte zásadní krok ve svém životě… a věřte, že nebudete litovat. Posunete se mílovými kroky, poznáte nádherná místa, spoustu nových přátel a hlavně sami sebe. A jako bonus navíc si přivezete perfektní angličtinu a životní nadhled tak typický pro všechny Australany.

Nemůžete odolat? Nedivíme se, Austrálie je neodolatelná.

▶ Je nejvyšší čas zjistit, proč vyrazit do Austrálie s Tutuki? >>

Co umíme nejlépe

Vcítit se do vás, rozluštit vaše skutečné potřeby, nabídnout reálné možnosti a předat získané zkušenosti z vlastních studijních pobytů a cest. A hlavně motivovat a podpořit na cestě za vašimi studijními a cestovatelskými sny.

▶ Reference přímo od studentů prozradí více. >>

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu
Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA