Pavla Gultová

řídí Tutuki a organizuje studium v Austrálii

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

Přečíst více

Eva Veselá

provede vás studiem jazyků ve světě

Eva žila, pracovala a studovala v zahraničí přes 7 let. Jazykové školy absolvovala v Anglii, Francii, Španělsku i v Kanadě, magisterská studia pak dokončila v Cardiffu, v hlavním městě Walesu. V Tutuki pečuje o ty z vás, co se chtějí zlepšit v cizím jazyce „přímo u zdroje“. Moc dobře ví, že zkušenosti ze zahraničí jsou cenné a nenahraditelné, bude tedy s radostí naslouchat vašim přáním.

 

Přečíst více

Barbora Krhovská

zorganizuje pro vás pobyt na střední v zahraničí

Bára K. se vydala do světa „na zkušenou“ už jako náctiletá. Dnes se proto může pochlubit množstvím zkušeností, ze kterých dennodenně těží především děti, teenageři a jejich rodiče, protože radí a pomáhá s vyřizováním studia na střední v zahraničí. Navštívila USA, pracovala například v Anglii, Španělsku i na Aljašce.

Přečíst více

Barbora Vitíková

zorganizuje pro vás pobyt na střední v zahraničí

Také „druhá“ Bára pracuje především s mladšími ročníky a jejich rodiči. K vynikajícím výsledkům jí pomáhají nejen obrovské znalosti v oblasti studia na středních školách v zahraničí, které rozšiřuje už 8 let, ale také fakt, že vystudovala psychologii a má praxi v poradenské činnosti.

Přečíst více