sydney sochy na pláži
I na plážích najdete kousek umění...

Jak jsme vznikli

Naše agentura není produktem podnikatelského plánování od stolu. Založili jsme ji na základě bohatých zkušeností, které jsme načerpali při vlastních cestách do zahraničí. A že jich každý z týmu zažil víc než dost!

Během života v cizině jsme zjistili, že nás naplňuje nejen samotné cestování, ale i všechno to vzrušení a napětí před samotným odletem – vymýšlení, plánování, zařizování, papírování… Nakonec nás tato vášeň přivedla k rozhodnutí vybudovat zprostředkovatelskou agenturu Kukabara a udělat ze zábavy práci, která je zároveň i naším posláním.

Nová etapa: Posunuli jsme se dál

Jelikož je pro nás velmi důležité se rozvíjet, posunovat dál a při tom zachovat kvalitní služby, aby se naši studenti cítili pohodlně a byli jsme jim plnohodnotnou oporou na jejich cestách za sny, rozhodli jsme se agenturu Kukabara rozdělit na dvě samostatné společnosti.

Zamávali jsme tedy Kukabaře, která pokračuje pod vedením Vlastimila Tichého dále ve své cestě s nabídkou studijních pobytů v Austrálii, a přivítali jsme Tutuki, naši novou značku, jež v čele s Pavlou Gultovou a celým týmem pokračuje v tom, co ji nejvíce baví a naplňuje.

A vy si s námi nadále budete plnými doušky užívat nejen studijní dobrodružství v Austrálii, ale i středoškolské studium či jazykové pobyty v nejrůznějších částech světa. Jsme tu stále pro vás a těšíme se na společnou jízdu!

▶ Chcete vědět, co se skrývá za slovíčkem Tutuki? Netrapte se a zjistěte to. >>

Austrálie nám učarovala

I když se jako vášniví cestovatelé dokážeme nadchnout pro každé zajímavé místo na naší planetě, země protinožců se nám doslova zaryla pod kůži a rádi se sem pravidelně vracíme.

Dlouhé roky ji vstřebáváme všemi smysly, známe všechna její pro i proti a rozumíme problematice okolo studia a práce v Austrálii. Proto patříme k vyhledávaným českým specialistům na pobyty v této jedinečné destinaci. S radostí předáváme své zkušenosti a znalosti všem nadšencům prahnoucím po studiu v Austrálii, kteří chtějí také poznat a zažít její nezaměnitelné kouzlo na vlastní kůži.

Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem