new-zealand
Tutuki - pomůžeme vám uspět ve světě!

Zaklínadlo, které vám otevře dveře do světa

Lámete si hlavu nad tím, co znamená slovíčko Tutuki? Nechceme vás trápit, ale naopak motivovat a podpořit na vaší cestě za sny. A věřte, že s námi jich dosáhnete a uspějete. Přesně to je Tutuki!

Inspiraci jsme našli až na druhém konci světa. Tutuki totiž pochází z maorštiny, jazyku původních polynéských obyvatel Nového Zélandu, a znamená uspět, překonat překážky nebo dosáhnout. A o tom přesně cesty do zahraničí jsou. I vy na nich uspějete, překonáte všechny překážky a dosáhnete svých vysněných cílů.

Silné pouto je naší cestou

Nový Zéland nás však ovlivnil i při tvorbě loga, jež vychází z písma inspirovaného maorskými motivy, které se objevují v posvátném maorském umění tetování Ta Moko, jehož základem je silný vztah mezi jednotlivými tvary.

Stejně to máme i my. Je pro nás velmi důležité s klienty navázat pevný a silný vztah, být vašimi průvodci a oporou na vašich cestách.

Je vaším snem studovat ve světě? S námi si jej splníte!

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA