Fraser Island
Toužíte po dobrodružství? Zajeďte si na největší písečný ostrov - Fraser Island.

S námi budete žít svůj sen

Zakládáme si na osobním přístupu. Vyslechneme vaše představy a touhy, položíme správné otázky a společně vybereme ideální variantu podle vašich přání a možností.

Čeká nás dlouhá cesta před odletem, spousta informací a zařizování, ale výsledek bude stát za to. Váš sen vám ušijeme na míru a bez zbytečných starostí navíc.

Předáme vám to nejcennější: ZKUŠENOSTI

Během vlastních studijních pobytů a cest do zahraničí jsme nasbírali zkušenosti, které jsou k nezaplacení. A my je chceme předávat dalším nadšencům, co prahnou po vzdělání či práci v Austrálii.

Našim cílem je, abyste si užili celý pobyt, cítili se pohodlně a mohli nasávat zdejší studentský či pracovní život a kouzlo této jedinečné země naplno.

Posouváme se dále

Milujeme svoji práci, která je zároveň naším koníčkem. Proto neusínáme na vavřínech a stále jdeme dopředu. Vzděláváme se a navštěvujeme různé semináře či konference. Prostě chceme být nejlepšími průvodci na vašich cestách.

Jsme tu pro vás, i když budete na druhém konci světa

Odletem do země protinožců naše spolupráce rozhodně nekončí. Budeme s vámi i v cílové destinaci, sice pouze virtuálně a s časovým posunem, ale to nám nebrání vám kdykoli pomoci.

Obraťte se na nás. Rádi pomůžeme, poradíme… A pokud vás Austrálie okouzlí natolik, že budete chtít zůstat déle, samozřejmě zajistíme i prodloužení víza nebo další kurz. 😉

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu
Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA