studium a prace v australii
...a po práci legraci, s novými přáteli...

Studium + práce = pobyt, ze kterého si odnesete nejvíc

Když do svého australského dobrodružství zahrnete i práci, nebudete litovat. Kromě peněz vám přinese také spoustu zážitků, zkušeností, přátel a kontaktů – a těch není v zahraničí nikdy dost.

Bojíte se, že to při škole nebudete zvládat? Nemějte obavy. Pokud vše pečlivě zvážíte a rozvrhnete ve vhodném poměru, na místě vás jen tak něco nezaskočí. Při troše snahy a znalostí (které dodáme my :-)) nakombinujete vydělávání se studiem tak, abyste byli v Austrálii maximálně spokojení.

Práce jako nenahraditelný benefit

Vyzkoušeli jsme si to i my v Tutuki. Cizí jazyk si nejlépe osvojíte, když ho začnete dlouhodobě využívat v běžném životě, ne jen jako student v rámci kurzu nebo obyčejný turista. A práce patří mezi přirozené možnosti, jak toho dosáhnout. „Donutí“ vás přemýšlet v angličtině, protože to ani jinak nepůjde.

Navíc, právě díky výdělkům si budete moct dovolit zůstat v cizině delší dobu. Upřímně – pro našince (Čechy a Slováky) je Austrálie finančně náročná. Většinou nedisponujeme rozpočtem, který by nám pokryl plnohodnotný několikaměsíční život u protinožců…

Proto se varianta studijně-pracovního pobytu jeví jako nejvhodnější volba. Postaráte se o živobytí a ještě si našetříte na:

  • zábavu a sportovní vyžití,
  • cestování,
  • výlety na Nový Zéland, Fidži apod.,
  • nezapomenutelnou zastávku v Asii při cestě domů.

Pro brigádničení tedy nejhlasitěji „hovoří“ finance. Ale nepředstavují jedinou výhodu. Jak už jsme naznačili, práce vám rozšíří obzory a předá zkušenosti, ke kterým byste se jinak nedostali.

Struktura je zásadní – musíte ji sestavit v ČR

Nastavit správný poměr studia a práce dá zabrat. Počet prázdnin se odvíjí od délky a intenzity kurzu, neexistuje univerzální řešení. Přitom jde o záležitost, na které extrémně záleží, protože bez stanovené struktury nedostanete vízum.

Naštěstí ale máte k ruce velkého pomocníka, a to náš tým Tutuki. A my víme, jak vše skloubit tak, abyste organizaci zmákli na jedničku a získali výhodu řady týdnů, kdy lze pracovat na plný úvazek (a tak si vydělat víc). Během aktivního studia totiž můžete mít jen omezený úvazek (48 hodin/2 týdny).

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu
Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA

Kdo se o vás postará?

pavla gultova_kukabara

Pavla Gultová

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

   p.gultova@tutuki.cz
   +420 773 127 957