kukabara_demi-pair_program
Pracujte jako Demi Pair výměnou za ubytování a stravu.

Au Pair poaustralsku? Představujeme Demi Pair

Když se budete chtít vydat do Austrálie jako Au Pair, narazíte na problém – neexistuje speciální vízum, které by vám to umožnilo. A teď ta dobrá zpráva: i tak si svůj australský sen o práci s dětmi přímo v konkrétní rodině splníte. A to v rámci programu Demi Pair, který kombinuje studium a právě roli Au Pair, jak ji znáte např. z USA.

Získáte tedy studentské vízum s pracovním povolením. A také vám ve spolupráci s jazykovou školou seženeme rodinu, ve které své povinnosti skloubíte tak, abyste vše v pohodě zvládali.

Jak to probíhá

  • Bydlíte u rodiny, máte zajištěné ubytování a stravu.
  • Někdy dostáváte i kapesné.
  • Navštěvujete vybraný kurz, obvykle dopoledne (lze najít i večerní školu).
  • Příklad péče o děti: ráno je pomůžete vypravit do školky nebo školy, odpoledne je pak vyzvednete. Poté je hlídáte a navečer je předáte rodičům. Případně se ještě zapojíte do domácích prací.

Práce vám z týdne ukrojí cca 15 až 20 hodin, za což dostanete ubytování (nejdražší položku z životních nákladů v cizině) a plnou penzi. Hodiny odpracované navíc můžete mít dle domluvy proplacené.

Zkušenosti a zážitky ve velkých městech

Demi Pair program zajišťujeme ve velkých australských městech, a to ve spolupráci s konkrétními jazykovkami nebo přímo s AuPair Network Australia.

Kam se tedy můžete vydat? Na tyto školy/do těchto destinací:

  • SEA v Sydney,
  • Langports v Brisbane, Gold Coast a také v Sydney,
  • Milner College v Perthu.

Nebo se přidejte do skupiny Demi Pair na Facebooku, kde se dozvíte spoustu praktických informací a dostanete se k poptávkám konkrétních rodin.

Zajímá vás, jak to pak na místě může vypadat a co obnáší a přináší Demi Pair život? Přečtěte si příběh studentky Kristýny, která vycestovala do Perthu.

Pro ty, kteří už nic víc nepotřebují vědět

Chci si vybrat školu
Austrálie
průvodce

Austrálii s námi máte na dosah

Chcete do Austrálie, ale nevíte, co, jak a kde zařídit? Nevadí. Vy se tím vůbec nemusíte zabývat, od toho jsme tu přece my! Provedeme vás celým procesem plánování a vyřizování studijního pobytu od začátku až do konce a postaráme se o vše tak, abyste s ničím neměli žádné starosti.

Austrálie krok za krokem

Umíme odpovědět na všechny vaše otázky. Vyzkoušejte nás!

Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA

Kdo se o vás postará?

pavla gultova_kukabara

Pavla Gultová

Austrálii vám představí Pavla Gultová, která jí má projetou křížem krážem. Předá vám zkušenosti ze života v zahraničí, kde strávila celkem 6 let. V Austrálii žila, pracovala i cestovala.

   p.gultova@tutuki.cz
   +420 773 127 957