Jazykovka Lexis v Sydney, stejně jako všechny školy této oblíbené sítě, spojuje super vzdělávání se super zábavou. Zde tomu navíc nahrává i její poloha – stojí přímo u vyhlášené surfařské pláže Manly. Takže pokud si chcete splnit svůj australský studijní sen se vším všudy, tady se vám to podaří.

Celkový počet studentů bývá okolo 120, a tak vás zde čeká přátelské prostředí, ve kterém se všichni znají (i když třeba jen od vidění). A to je dobře, protože díky pestrému národnostními mixu tak budete mít jedinečnou šanci získat přátele z nejrůznějších koutů světa.

Další pobočky Lexis, kam se s námi můžete vydat na zahraniční studijní pobyt, jsou v Byron Bay, Noosa Heads, Perthu, Brisbane a Sunshine Coast.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Lexis English Sydney

Sydneyská Lexis poskytuje zázemí, ve kterém je radost studovat i relaxovat. Své studenty podporuje, jak jen to jde, a to i v otázce pracovního uplatnění. Čím si vás tedy získá?

  • K odpočinku využijete dva velké balkony s výhledem na pláž, prostorný prosluněný dvůr či například salonek, kde se pravidelně promítají filmy.
  • Provozuje poradnu, ve které pomáhá studentům s ubytováním, vízovými záležitostmi, zdravotní péčí nebo hledáním přivýdělku.
  • V plně vybavené kuchyni se servíruje káva a čaj zdarma.
  • Pořádá zajímavé odpolední semináře, sportovní akce a exkurze, kterými si obohatíte studium i sbírku zážitků.
  • Také pravidelně organizuje společenské večery a party.
  • V programu Lexis Work Shop předává studentům know-how pro snadnější získání práce.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English / morning
jazykový
1–52
10–14
08:30–14:30
General English / evening
jazykový
1–52
10–14
16:45–21:00
IELTS Preparation / evening
jazykový
1–12
10–14
16:45–21:00
Cambridge (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
10–14
08:30–14:30

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Lexis English Sydney zajišťuje studentům ubytování v hostitelské rodině, které s sebou přináší spoustu výhod. Stanete se členem australské domácnosti a poznáte opravdový život v této výjimečné zemi. A ještě víc proniknete do angličtiny. Budete mít svůj vlastní pokoj a také stravu: během pracovního týdne snídaně a večeře a o víkendech navíc obědy.

Ve škole si zakládají na tom, abyste byli s pobytem v Austrálii maximálně spokojeni, proto hostitele vybírají s největší pečlivostí a pravidelně ověřují, že je vše tak, jak má být. Na vyžádání a za poplatek vyhoví speciálním stravovacím požadavkům.

 

Poloha školy = u pláže

lexis_sydney

Škola Lexis se nachází na parádním místě v Sydney, u zlatavé pláže Manly, která patří k australským surfařským pokladům. Nechybí zde ani kavárny, restaurace, bary a obchody. A do víru velkoměsta se pohodlně dostanete za pár minut lodí.

Přesná adresa: 30-32 S Steyne, Manly NSW 2095, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Lexis English.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

 

 

Příběhy studentů

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.