Studovat a u toho se dobře bavit? V Lexis rozhodně ano! Výjimkou tak není ani pobočka v Byron Bay, kde si to své najde každý –  milovník sportu, plážového relaxu i nočního života. Město je známé pro svou uvolněnou atmosféru, která se nevyhýbá ani této škole.

Navštěvuje ji přibližně 110 studentů. Na jejich vzdělávací cestě je podporuje mladý nadšený tým Lexis, který dělá vše pro to, aby jim studium přinášelo maximum znalostí i zážitků. Pokud tedy vyrazíte právě sem, čeká vás nezapomenutelný pobyt v typickém australském prostředí s nádhernými plážemi a všudypřítomnou pohodou.

Naše nabídka zahrnuje i další pobočky, a to v SydneyNoosa HeadsPerthuBrisbane a Sunshine Coast.

▶ Poznejte Byron Bay – v sekci Kde studovat. >>

 

Proč si pro studium vybrat Lexis English Byron Bay

Lokalita není jedinou předností této (nejen) jazykovky Lexis. Čím si vás tedy získá?

 • Pomůže vám vyznat se v záležitostech okolo ubytování, víz, práce a dalších oblastí – při škole totiž funguje specializovaná poradna pro zahraniční studenty.
 • K dispozici budete mít velkou terasu s grilem.
 • Sportovně naladění jedinci určitě ocení rozlehlé travnaté hřiště se zázemím pro hraní volejbalu.
 • Jídlo si pohodlně připravíte ve vybavené kuchyni s mikrovlnnou troubu, kde se navíc podává čaj a káva zdarma.
 • K odpočinku slouží také salonek s televizí a pingpongovým stolem.
 • Škola každý den připravuje řadu aktivit a akcí, které vám zpříjemní studium a celkově zpestří život v Austrálii.
 • Jedinečné zážitky nasbíráte i díky bohatému společenskému programu (večírky, výlety a další).

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
8–12
09:00–15:00
IELTS Preparation
jazykový
1–12
8–12
09:00–15:00
Cambridge (FCE, CAE)
jazykový
10–12
8–12
09:00–15:00
Certificate III in Business
odborný
30
18
cca 2 dny v týdnu
Diploma of Business
odborný
92
18
cca 2 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

I v otázce bydlení máte při studiu na Lexis English Byron Bay z čeho vybírat. Své australské útočiště si vytvoříte u hostitelské rodiny, ve studentském domě nebo kampusové rezidenci.

Hostitelská rodina

Pokud zamíříte k hostitelské rodině, budete mít vlastní pokoj, stravu a hlavně: domácí zázemí, ve kterém poznáte skutečný život v Austrálii. Navíc se vám angličtina díky všední konverzaci o to víc vryje pod kůži. Zvolte variantu, co nejlépe splní vaše požadavky na ubytování:

 • Standard Half-Board = snídaně a večeře během pracovního týdne, plná penze o víkendech.
 • Executive = polopenze a přístup do privátní koupelny.
 • Bed & Breakfast = pouze snídaně a k tomu možnost využívat kuchyň na přípravu dalších jídel.
 • Twin Share = pro dva studenty, co cestují společně (kamarádi, sourozenci, pár), součástí je polopenze.

Ruskin Street Student House

Hned u školy stojí plně vybavený studentský dům s 5 ložnicemi, 2 koupelnami, 2 obývacími pokoji, studovnou i venkovním prostorem.

On-campus residence

Přímo v budově školy se nachází kompletně zařízená rezidence s 35 lůžky v různých pokojích (jednolůžkové, dvoulůžkové, sdílené). Koupelna je společná, stejně tak kuchyň a prostory určené k relaxaci.

Poloha školy = uprostřed města

map_byron_bay

Ze školy to budete mít všude blízko, k plážím (pár set metrů) i restauracím a obchodům. Budete tak studovat přímo v centru dění a naskytne se vám hromada příležitostí, jak každý den prožít naplno.

Přesná adresa: 16-20 Ruskin St, Byron Bay NSW 2481.

Další informace najdete na webových stránkách Lexis English.

▶ Poznejte Byron Bay – v sekci Kde studovat. >>

 

 

 

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Když jsem začala přemýšlet o studijním pobytu v zahraničí, hned jsem pokukovala po Austrálii. Lákala mě prostředím, ale i tím, jak je daleko. Říkala jsem si, že pokud vycestuji, tak ať to není jen někam „za roh“. Chtěla jsem zkrátka poznat kus světa. Chvilku se mi do plánů motala i Amerika, ale po rozhovoru s Pavlou jsem měla jasno: Austrálie bude to pravé. Přečíst celou referenci

Lenka: zážitky z pobytu v Sydney

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.