Lexis v Brisbane, to je škola v srdci živoucího velkoměsta. Studium zde tedy představuje skvělou příležitost, jak být každý den v centru (dění) a mít vše na dosah. A to včetně jednoho ze symbolů této metropole – slavnou řeku Brisbane, ke které vyrazíte ve volném čase za relaxem, koupáním a zábavou.

Kvalitní výuka v kombinaci s příjemnou atmosférou vytváří zázemí, ve kterém je radost se vzdělávat. K tomu přispívá i nevelký počet studentů (cca 250) z rozmanitých zemí a kultur. Poznáte zajímavé lidi z nejrůznějších koutů světa a s mnohými navážete přátelství. Ze svého studijního pobytu v Austrálii si tak odvezete víc, než byste kdy doufali.

V naší nabídce najdete i další pobočky Lexis: SydneySunshine CostPerthNoosa Heads a Byron Bay.

▶ Poznejte více Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Lexis English Brisbane

Lexis v Brisbane má vše, co by moderní škola tohoto druhu měla mít, aby své studenty na jejich cestě co nejvíce podpořila. Čím si vás tedy získá?

 • Kdo řeší záležitosti okolo ubytování, víz či například práce, může si přijít pro radu do školní poradny, která pomáhá právě mezinárodním studentům.
 • K odpočinku využijete salonek, ve kterém máte k dispozici i pingpongový stůl.
 • Ve vybavené studentské kuchyni, kde si můžete připravovat jídlo, se podává káva a čaj zdarma.
 • Velkým lákadlem je střešní terasa s nábytkem a grilem, odkud se vám naskytne úžasný výhled na okolní budovy i řeku.
 • Každý den se konají odpolední semináře a aktivity (sport, exkurze, filmy apod), které obohatí váš studentský život.
 • Samozřejmě nechybí ani bohatý společenský program, který zahrnuje i výlety a víkendové zájezdy.
 • Díky škole si můžete usnadnit hledání přivýdělku. Stačí navštěvovat unikátní Lexis Work Shop, který vás vybaví všemi dovednostmi pro získání dobrého místa.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
12–14
09:00–15:00
IELTS Preparation
jazykový
1–12
12–14
12:15–17:30
Cambridge (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
12–14
08:45–15:00
Certificate III in Business
odborný
30
18
cca 2× týdně
Diploma of Leadership and Management
odborný
52
18
cca 2× týdně

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Ubytování si zvolíte tak, aby co nejlépe odpovídalo vašim potřebám a plánům. Pokud toužíte poznat skutečný život v Austrálii, vyberte si bydlení u hostitelské rodiny, která vás zapojí do svého životního stylu, když budete chtít. Ve studentském domě se obklopíte lidmi, co přijeli do Austrálie se stejným cílem jako vy, tedy studovat a objevovat (kus světa i sami sebe).

Hostitelská rodina

V domě hostitelů budete mít svůj vybavený pokoj a také jídlo.

 • Standard Half-Board = snídaně a večeře v týdnu, plná penze o víkendech.
 • Executive = polopenze a soukromá koupelna.
 • Bed & Breakfast = snídaně a k tomu možnost využívat kuchyň, kde si lze chystat další jídla.
 • Twin Share = pro dvojici studentů (kamarádi, sourozenci, pár), vč. polopenze.

36 Connor Street Student House

Stojí zhruba 3 km od školy, do které tak pěšky dojdete za přibližně 40 minut. Nebo využijete dopravu zdarma přes řeku, což vám cestu usnadní a urychlí. V tomto studentském domě se nachází:

 • dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, pracovními stoly, lednicí, šatnou a koupelnou,
 • 2 obývací pokoje,
 • 2 kuchyně,
 • velký venkovní prostor,
 • nábytek,
 • prádelna (placená zvlášť).

40 Connor Street Student House

Stejně jako v předchozím domě, ani v tomto nechybí zařízení pro spokojené bydlení. Součástí jsou:

 • 2 obývací pokoje,
 • 2 koupelny,
 • velký venkovní prostor,
 • nábytek,
 • prádelna (placená zvlášť).

Vzdálenost od školy je také zhruba 3 km.

Poloha školy = v centru města

brisbane

Umístění Lexis Brisbane nadchne každého, kdo rád nasává atmosféru rozvíjejícího se velkoměsta. Sídlí v 6. patře kancelářské budovy kousek od vyhledávané nákupní čtvrti Queen Street Mall. A navíc je to z ní blízko také k řece. K té dojdete krátkou 2minutovou procházkou.

Přesná adresa: 15 Adelaide St., Brisbane City QLD 4000, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Lexis.

▶ Poznejte více Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studnetů

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.