Kvalitní výuka, pláž Maroocha „za rohem“ a bohaté možnosti nákupů i zábavy – taká lákadla vám připraví Lexis Sunshine Coast. Škola, díky které zažijete studijní pobyt ve znamení toho nejlepšího z Austrálie. A ačkoliv se jedná o atraktivní turistickou destinaci, celková atmosféra se víc přibližuje typické australské pohodě. Pro shon a hektičnost tu není místo.

Na škole studuje v průměru 160 studentů. Už to napovídá, že se ocitnete v poklidnějším prostředí, které mnozí přirovnávají rodinnému zázemí. A za tím stojí mimo jiného i přátelští lektoři. A ti udělají vše pro to, abyste splnili své studijní cíle a byli se svým pokrokem maximálně spokojení.

Za studiem se s námi můžete vydat i do dalších poboček Lexis, naše nabídka zahrnuje: SydneyNoosa HeadsPerthBrisbane a Byron Bay.

 

Proč si pro studium vybrat Lexis English Sunshine Coast

Výjimečné dovolenkové prostředí nebo parádní výuka nejsou jedinými přednostmi této školy. Čím si vás tedy Lexis English Sunshine Coast získá?

 • V každé třídě je k dispozici chytrá televize s přístupem k Youtube, Netflixu a dalším službám či aplikacím.
 • Na škole funguje studentská poradna, kde vám pomohou zodpovědět otázky ohledně ubytování, víz, zdravotní péče a dalších zásadních témat.
 • K relaxaci slouží studentská odpočívárna (společenská místnost) s velkou televizí.
 • Součástí budovy jsou také dvě plně vybavené kuchyně, kde si můžete připravovat jídlo.
 • Z balkonů (na každém patře) si vychutnáte dechberoucí výhled na oceán.
 • Můžete navštěvovat odpolední workshopy a semináře nebo se účastnit organizovaných exkurzí a sportovních akcí.
 • Unikátní Lexis Work Shop vás vybaví dovednostmi, které zvyšují šanci na získání dobré práce.

 

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
10–13
09:00–15:00
IELTS Preparation
jazykový
1–12
10–13
09:00–15:00
Cambridge (FCE, CAE)
jazykový
10–12
10–13
09:00–15:00
Certificate III in Business
odborný
30
18
cca 2× týdně
Diploma of Business
odborný
92
18
cca 2× týdně

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Ubytujete se v hostitelské rodině, která představuje skvělý způsob, jak poznat skutečný život v Austrálii. Naplno se naladíte na australský životní styl a nebudete jen „obyjčený“ turista. A co víc, v takovém prostředí přirozeně zlepšíte svou angličtinu. Těšte se na vlastní pokoj a stravu.

Na výběr máte z těchto variant:

 • Standard Half-Board = snídaně a večeře v týdnu, plná penze o víkendech.
 • Executive = polopenze a soukromá koupelna.
 • Bed & Breakfast = snídaně a k tomu možnost využívat kuchyň, kde si lze chystat další jídla.
 • Twin Share = pro dvojici studentů (kamarádi, sourozenci, pár), součástí je polopenze.

Poloha školy = blízko pláže

sunshine_coast

Při studiu na Lexis v Sunshine Coast se obklopíte vším, co dělá Austrálii Austrálií. Škola se nachází jen pár minut chůze od pláže Maroocha a hlavně: hned vedle nákupního centra Sunshine Plaza se spoustou obchodů, barů, restaurací, kaváren či kinosálů. Takže ať už toužíte trávit volný čas jakkoliv, v této oblasti vám nebude nic chybět.

Přesná adresa: 6/26 Duporth Ave, Maroochydore QLD 4558.

Další informace najdete na webových stránkách Lexis English.

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.