Lexis v Perthu láká na studijní pobyt ve znamení plážové pohody a zároveň ruchu velkoměsta. Stojí totiž u slavné Scarborough Beach, ze které to není daleko ani do centra. Pokud tedy chcete poznat nejrůznější tváře Austrálie, s touto školou při výběru nešlápnete vedle.

Samozřejmou součástí bude kvalitní výuka a přátelský lektorský tým, který vás nasměruje k vynikajícím výsledkům (v jazyce či zvoleném oboru). Za studiem se sem sjíždějí lidé z celého světa, v průměru na škole studuje 280 studentů. Bohatý národnostní mix utváří inspirativní multikulturní prostředí, ve kterém kromě jiného načerpáte spoustu zkušeností a navážete nová přátelství. A díky tomu se vaše cesta za vzděláním promění v životní zážitek!

Máme pro vás připravené i další pobočky oblíbené sítě Lexis, a to v Sydney, Byron Bay, Noosa Heads, Brisbane a Sunshine Coast.

▶ Poznejte Perth – v sekci Kde studovat. >>

 

Proč si pro studium vybrat Lexis English Perth

Služby na jedničku, k tomu skvělá poloha a navrch moderní vybavení a zázemí i pro volný čas. Ale tím výčet předností zdaleka nekončí. Čím si vás tedy Lexis English Perth získá?

 • K oddychu u dobrého filmu či seriálu slouží salonek s velkou televizí.
 • Pro ověřené rady a pomoc můžete chodit do speciální studentské poradny, která se zaměřuje na všechny praktické záležitosti (ubytování, víza, zdravotní péče nebo práci).
 • Součástí budovy je také kompletně zařízená kuchyň.
 • Za relaxací vyrazíte i do atria s nábytkem pro posezení nebo si zahrajete stolní tenis či fotbálek.
 • Škola také organizuje bonusové akce v podobě odpoledních seminářů, sportovních setkání, exkurzí nebo studentských večírků.
 • A nabídne vám i víkendový program, třeba výlet na Rottnest Island či k dalším zajímavým místům.
 • Dále vám pomůže při hledání práce – můžete navštěvovat Lexis Work Shop, který vás posune ve stěžejních dovednostech pro získání dobrého přivýdělku, nebo sledovat pravidelně aktualizovanou vývěsku s poptávkou po brigádnících.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English / morning
jazykový
1–52
10–14
09:00–15:00
General English / evening
jazykový
2–52
12–14
17:45–22:00
IELTS Preparation
jazykový
1–12
12–14
09:00–14:00
Cambridge (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
12–14
09:00–14:00
FCE Preparation / evening
jazykový
10–12
12–14
17:45–22:00
Certificate II in Hospitality
odborný
30
18
cca 2× týdně
Certificate III in Business
odborný
30
18
cca 2× týdně
Diploma of Business
odborný
92
18
cca 2× týdně
Diploma of Leadership Management
odborný
52
18
cca 2× týdně

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Studentům Lexisu v Perthu zajišťujeme ubytování, které co nejlépe vyhoví jejich plánům a možnostem. Budete tedy bydlet u hostitelské rodiny nebo ve studentském domě.

Hostitelská rodina

U hostitelů budete mít pokoj a stravu. Co je však nejhlavnější – domácí prostředí vás dokonale rozmluví, a tak do angličtiny proniknete naplno. Navíc se skvěle naladíte na australský životní styl a poznáte tuto zemi v celé její kráse, se vším všudy.

Vyberte si ideální variantu, abyste byli spokojení:

 • Standard Half-Board = snídaně a večeře v týdnu, plná penze o víkendech.
 • Executive = polopenze a soukromá koupelna.
 • Bed & Breakfast = snídaně a k tomu možnost využívat kuchyň, kde si lze chystat další jídla.
 • Twin Share = pro dvojici studentů (kamarádi, sourozenci, pár), součástí je polopenze.

Scarborough Beach Road Student House

10 minut chůze od školy stojí studentský dům s kompletním vybavením pro spokojené bydlení:

 • 7 ložnic,
 • 3 koupelny,
 • 2 obývací pokoje,
 • venkovní BBQ koutek.

Poloha školy = u pláže

Kdo studuje na Lexis u Scarborough Beach, většinou si v této oblasti zařídí „celkový život“ – najde si tam práci a i volný čas vyplňuje plážovými radostmi. A ty nejsou jen o koupání, surfování a dalších sportech. Za zábavou a relaxem můžete vyrazit do místních kaváren, barů a klubů, kterých je tu víc než dost.

Umístění školy ale nahrává i návštěvám centra, kam se dostanete autobusem za necelou půlhodinu. K zastávce dojdete pěšky za cca 1 minutu.

Přesná adresa: 23/27 Scarborough Beach Rd, Scarborough WA 6019, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Lexis English.

▶ Poznejte Perth – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.