Historie této školy z celosvětové sítě International House World Organisation se začala psát už v roce 1988. Na vzdělávací trh vstoupila s jasným záměrem – poskytovat kvalitní výuku, která studenty zaručeně někam posune. V profesním i osobním životě. A protože se tohoto plánu držela (a stále drží), řadí se dnes mezi TOP instituce svého druhu v Sydney a okolí.

dva kampusy, jeden ve městě a druhý u vyhlášené pláže Bondi. Oba se tedy nacházejí v krásném prostředí, ve kterém si splníte jakékoliv plány. Ať už se chcete hlavně vzdělávat nebo spíše bavit či vydělávat peníze. Toužíte zažívat úplně všechno? Žádný problém! 🙂

Za celkově příjemnou a inspirativní atmosférou stojí i pestrý národnostní mix. Studenti pocházejí ze 40 zemí, takže poznáte spoustu zajímavých lidí z nejrůznějších koutů a kultur světa, a to vás úžasně obohatí.

Za studiem vás můžeme poslat i do dalších měst s pobočkami International House: do DarwinuMelbourne.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

 

Proč si pro studium vybrat International House Sydney

Sydneyská International House vyniká řadou předností, díky kterým se na svém vysněném studijním pobytu v Austrálii budete cítit skvěle. Samozřejmostí jsou prvotřídní lektoři a výuka. Čím dalším si vás právě tato škola získá?

 • Čeká vás studium v moderním prostředí s výborně zařízenými učebnami, ve kterých nechybí počítače a další technologie pro efektivní vstřebávání znalostí a rozvoj ve zvoleném oboru.
 • Vyberete si volitelné předměty či intenzitu výuky a přizpůsobíte si rozvrh tak, abyste snadno skloubili všechny své aktivity. Škola si totiž zakládá na flexibilitě a individuálním přístupu.
 • Funguje zde tzv. Job club, ve kterém vám fundovaně poradí se vším okolo hledání práce, daní a dalších důležitých záležitostí.
 • K relaxaci využijete salonek, který slouží jako studentský obývák. A k dispozici máte i zázemí pro přípravu jídla.
 • Součástí je také Cambridge testovací centrum.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Semi-intensive General English / morning
jazykový
1–52
15
08:00–12:15
Semi-intensive General English / evening
jazykový
1–52
15
17:00–21:15
Intensive General English / morning
jazykový
1–52
15
08:00–12:15 + 2 dny 13:00–14:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE) / morning
jazykový
4–12
12
08:00–12:15
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / evening
jazykový
4–12
12
17:00–21:15
IELTS Preparation / morning
jazykový
1–12
15
08:00–12:15
IELTS Preparation / evening
jazykový
1–12
15
17:00–21:15
Intensive Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE) / morning
jazykový
4–12
12
08:00–12:15 + 2 dny 13:00–14:30
Certificate IV in TESOL
jazykový
14
12
12:30–18:00
IH TESOL
jazykový
8
12
12:30–18:00
English for Teens (16–18 let)
jazykový
4–36
12
08:30–14:30
Certificate IV in Business
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Business
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Business
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Project Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Project Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Project Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Marketing and Communication
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Marketing and Communication
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Marketing and Communication
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Leadership and Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Leadership and Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Leadership and Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Social Media Marketing
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Během studia na International House Sydney si svůj dočasný (ale i tak příjemný a nezapomenutelný) domov vytvoříte u hostitelské rodiny nebo ve studentské rezidenci.

Hostitelská rodina

Bydlení u rodiny je pro studenty volba číslo jedna. Proč? Protože dává příležitost zažít autentickou Austrálii a proniknout do angličtiny naplno, a to díky nutnosti konverzovat a řešit běžné záležitosti v domácnosti.

Pokud tedy i vy zvolíte homestay, čeká vás ubytování, které podpoří vaše studijní jazykové ambice i touhu poznat australský životní styl. Budete mít svůj pokoj, přes pracovní týden snídaně a večeře a o víkendech také oběd.

Studentské rezidence

Škola poskytuje studentům možnost bydlení v různých rezidencích, které se liší nejen svým umístěním, ale např. i úrovní vybavenosti. Mějte na paměti, že se všude hradí vratná záloha cca 300–350 dolarů.

Tento typ ubytování tedy zahrnuje zařízené pokoje či apartmány v domech nebo větších komplexech (a v těch nechybí ani další výbava typu bazén či posilovna). Budovy mají sdílené kuchyně, společenské prostory, terasy apod. U objektů také bývá možnost prát si věci v prádelnách s pračkami na mince. Ložní prádlo je obvykle k dispozici. Wi-Fi zdarma.

Konkrétní rezidenci vám doporučíme podle kampusu, ve kterém budete studovat, i na základě vašich požadavků ohledně komfortu, rozpočtu apod.

Poloha školy = v centru a u pláže

lexis_sydney

International House má v Sydney dva kampusy, jeden v centru a druhý nedaleko slavné Bondi Beach. Takže se při svém studijním pobytu ocitnete buď pár kroků od míst, jako je Opera či most Harbour Bridge, nebo ve vyhlášené (nejen) surfařské oblasti. A protože to na obou místech žije, budete mít na dosah vše, co potřebujete.

 • Kampus v Sydney City
  Za pár minut dojdete k hlavním atrakcím Sydney a navíc to budete mít blízko i k zastávce metra či autobusu, případně do přístavu.
  Přesná adresa: Level 1, 203 Clarence Street, Sydney, NSW 2000, Australia.
 • Kampus u Bondi
  Stačí 10 minut v autobuse a jste na světoznámé pláži.
  Přesná adresa: Floor 1, 237 Oxford Street, Bondi Junction, NSW 2022, Australia.

Další informace najdete na webových stránkách International House.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Když jsem začala přemýšlet o studijním pobytu v zahraničí, hned jsem pokukovala po Austrálii. Lákala mě prostředím, ale i tím, jak je daleko. Říkala jsem si, že pokud vycestuji, tak ať to není jen někam „za roh“. Chtěla jsem zkrátka poznat kus světa. Chvilku se mi do plánů motala i Amerika, ale po rozhovoru s Pavlou jsem měla jasno: Austrálie bude to pravé. Přečíst celou referenci

Lenka: zážitky z pobytu v Sydney

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.