Studovat v Darwinu je čistá radost. Tak akorát velké město vám vytvoří parádní zázemí, kde si splníte všechny cíle, se kterými do Austrálie přijedete.

Nasbíráte znalosti, zkušenosti a zážitky, seznámíte se s lidmi z nejrůznějších koutů světa. Okusíte život v moderní lokalitě, kde se snoubí kosmopolitní energie s autentickou australskou pohodou. Obklopíte se vším, co potřebujete, ale přesto se nemusíte obávat hektického tempa. Darwin je sice správním střediskem Severního teritoria, ale shon je mu cizí.

A když ke všem zmíněným kladům připojíte vysokou kvalitu International House, vyjde vám ideální studijní pobyt. Škola patří mezi nejuznávanější instituce tohoto typu na světě. Má dlouholetou tradici a své vzdělávací aktivity vede jasným směrem = zajišťovat výuku, která vás opravdu posune dopředu. A tak se i stane.

Další pobočky se nacházejí v Sydney a Melbourne, kam se také můžete vydat s naší pomocí.

▶ Objevte Darwin v sekci Kde studovat. >>

 

Proč si pro studium vybrat International House Darwin

International House v Darwinu se řadí mezi menší školy. Studuje zde přibližně 200 studentů a ve třídě vás bude vždy maximálně 12–18. Proto se těšte na neanonymní prostředí, kde panuje příjemná (až rodinná) atmosféra.

Ale určitě vás zaujmou i jiné přednosti, kterých je víc než dost. Čím si vás tedy tato škola získá?

  • Vybavení zahrnuje také počítače a bezplatnou Wi-Fi v celém objektu.
  • Chvíle volna můžete trávit v dostatečně velkých a vybavených společných prostorech, které se nacházejí uvnitř i venku.
  • Zkušení lektoři, co své učitelské dovednosti rozvíjeli v sesterské IH Sydney, vedou výuku tak, aby vás zaujala, bavila a hodně vám toho dala.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Semi-intensive General English / morning
jazykový
1–52
15
08:00–12:15
Semi-intensive General English / evening
jazykový
1–52
15
17:00–21:15
Intensive General English / morning
jazykový
1–52
15
08:00–12:15 + 2 dny 13:00–14:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / morning
jazykový
4–12
12
08:00–12:15
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / evening
jazykový
4–12
12
17:00–21:15
IELTS Preparation / morning
jazykový
1–12
12
08:00–12:15
IELTS Preparation / evening
jazykový
1–12
12
17:00–21:15
Intensive Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE) / morning
jazykový
4–12
12
08:00–12:15 + 2 dny 13:00–14:30
Certificate IV in Business
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Business
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Business
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Project Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Project Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Marketing and Communication
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Marketing and Communication
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Leadership and Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Leadership and Management
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Social Media Marketing
odborný
48
20
2–3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Potřebné zázemí najdete u hostitelské rodiny nebo ve studentské rezidenci. Záleží jen na vás, jaké bydlení vám vyhovuje víc.

Hostitelská rodina

Spousta studentů dává přednost tomuto ubytování = chtějí si svůj australský domov vytvořit v konkrétní rodině. Dávám jim to totiž obrovskou příležitost okusit Austrálii se vším všudy a hlavně: v domácnosti je to „nutí“mluvit anglicky i mimo školu či práci. A tím si jazyk osvojí rychleji.

Na co se tedy můžete těšit v rámci homestay? Na vlastní pokoj (jednolůžkový či dvoulůžkový dle výběru) i stravování. Přes pracovní týden snídaně a večeře a o víkendech navíc oběd.

Studentské rezidence

Máte také možnost zabydlet se ve zvolené rezidenci. V nabídce jich je několik a liší se jak umístěním, tak např. i zařízením. Berte v potaz, že při příjezdu se většinou hradí vratná záloha.

O jaké ubytování se jedná? O zařízené pokoje či studia/apartmány v domech, hostelech či dokonce rozlehlejších komplexech (třeba i s bazénem a posilovnou).

V budovách se nachází sdílené kuchyně, společné prostory, terasy apod. U objektů také bývá možnost prát si věci v prádelnách s pračkami na mince. Ložní prádlo může a nemusí být k dispozici. Nechybí ani Wi-Fi.

Konkrétní místo vám rádi doporučíme podle vašich přání i rozpočtu, abyste byli spokojeni.

Poloha školy = v centru

Výhodné umístění kampusu nahrává nejrůznějším plánům. Stojí v Darwin CBD, takže to z něj budete mít blízko k restauracím, obchodům i zastávkám veřejné dopravy (k jedné dojdete skutečně během chvilky, je hned naproti škole).

Přesná adresa: 3 Searcy St, Darwin NT 0800.

Další informace najdete na webových stránkách International House.

▶ Objevte Darwin v sekci Kde studovat. >>

 

Příběhy studentů

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.