Patří mezi mladé instituce, přesto si už za poměrně krátkou dobu svého působení na trhu (od roku 2013) vydobyla silnou pozici. Orange International College se soustředí zejména na poskytování odborných kurzů, ale můžete tu studovat i angličtinu.

Škola má jasné poslání: motivovat, inspirovat a podporovat studenty na cestě ke splnění vytyčených cílů. A dávat tak světu perfektně připravené odborníky, kteří milují to, co dělají. A podle výsledků se jí to náramně daří. Takže pokud se i vy vidíte jako absolvent uznávané australské školy, může být právě tato skvělou volbou.

▶ Poznejte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Orange International College

Orange International College sama sebe popisuje jako inspirativní, energickou a zábavnou školu, která chce ve studentech probouzet i ten nejskrytější potenciál. A jde tomu výrazně naproti. Špičková výuka ale není jedinou výhodou. Čím si vás tedy získá?

  • Veškerá pozornost je zaměřena na vaše budoucí profesní uplatnění. Proto se lekce skládají nejen z potřebné teorie, ale zahrnují i praxi.
  • Udržují multikulturní prostředí, které považují za další dílek skládačky v podobě obohacujícího studijního zážitku.
  • Těšte se na moderní vybavení, učebny zařízené multimediální technikou, knihovnu nebo třeba počítačovou laboratoř.
  • K dispozici budete mít i zařízenou kuchyň nebo společné prostory, kde se skvěle odpočívá.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
18
08:45–17:30
Diploma of Leadership and Management
odborný
52
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Leadership and Management
odborný
78
20
2–3 dny v týdnu
Certificate III in Carpentry
odborný
52
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Building and Construction
odborný
52
20
2–3 dny v týdnu
Certificate III in Painting and Decorating
odborný
92
20
2–3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola neposkytuje ubytování, takže si ho budete muset sehnat svépomocí. Nemějte ale obavy, my vám s tím rádi pomůžeme.

Poloha školy = v centru dění

Škola má v Melbourne celkem dva kampusy. Oba stojí na místech, ze kterých to budete mít blízko k obchodům, restauracím a dalším potřebným službám. Během pár minut dojdete i k zastávkám veřejné dopravy, abyste se pohodlné dostali i do vzdálenějších míst.

Přečtěte si další informace přímo na stránkách školy Orange International College.

▶ Poznejte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.