Australian College of Sport and Fitness (neboli ACSF) je škola, která láká všechny fitness a wellness nadšence, co propadli pohybu a zdravému životnímu stylu. Její historie se začala psát už před 30 lety a navíc patří do velké skupiny Australian Learning Group (společně s 4Life College), a to zaručuje výuku, která vás skvěle vybaví na práci v tomto oboru.

Ideálně kombinuje teorii a praxi, abyste už během studia nabrali potřebné profesní sebevědomí. Mimo to jde s dobou a staví vzdělání i na zábavě, díky které si i s přibývajícími vědomostmi udržíte pozornost a chuť se intenzivně rozvíjet. Proto se mimo jiného můžete těšit také na zkušené lektory, co vás podpoří a inspirují.

Když k tomu všemu přičtete kvalitní zázemí a studenty z rozmanitých zemí, vyjdou vám ideální podmínky pro studijní pobyt, který vám změní život. K lepšímu, samozřejmě. 🙂 Studium vám v případě zájmu zařídíme i v ostatních městech, tedy v Melbourne, Brisbane nebo v Perthu.

▶ Poznejte Sydney v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Australian College of Sport and Fitness v Sydney

Tato škola si vás chce získat svou polohou v jedinečném Sydney, trendy obory a hlavně tím, že se jedná o plně akreditované kurzy, co nastartují vaši kariéru v Austrálii. Ale to není všechno z výčtu předností, o kterých musíte vědět. Co dalšího vám Australian College of Sport and Fitness nabízí?

  • Velkým plusem je flexibilita ve studiu – po každém termu (tedy 3 měsících) můžete změnit kampus, abyste mohli poznat další úžasné místo.
  • Studentům vytváří možnost jít na stáž na univerzitu. A ti tak mohou udělat významný krok na cestě ke splnění i velkých snů a ambicí.
  • Kvalifikaci absolventů ACSF uznává řada australských firem. Studiem si tak pootevřete dveře ke spoustě výborných příležitostí na pracovním trhu. A za zmínku stojí i vynikající platové podmínky v trenérských, fitness a wellness oborech.
  • Jestli najdete čas a odhodlání, doporučujeme využít možnost kombinovat kurzy a navštěvovat je najednou. Získáte tak obrovské množství znalostí a dovedností za méně času a ušetříte na školném.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Fitness
odborný
37
20
2–3 dny v týdnu
Certificate IV in Fitness
odborný
37
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (General)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (Fitness)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate III in Assistant Dance Teaching
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Dance Teaching and Management
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Yoga Teaching
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Yoga Teaching
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Massage Therapy
odborný
37
20
2–4 dny v týdnu
Diploma of Remedial Massage
odborný
104
20
2–4 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola neposkytuje ubytování, takže si bydlení budete muset vyhledat a zajistit zvlášť. My vám samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme. Vždyť i od toho máte Tutuki. 🙂

Pro začátek se podívejte na weby, které na svých stránkách uvádí Australian College of Sport and Fitness.

Poloha školy = v srdci Sydney

lexis_sydney

Kampus ACSF v Sydney stojí v samotném centru. A to pro vás znamená jediné, ocitnete se ve víru moderního velkoměsta a budete mít na dosah spoustu služeb, podniků a zajímavých míst. Během pár minut tak ze školy dojdete k hlavním atrakcím města – k Opera House, Harbour Bridge, Sydney Tower apod.

Přesná adresa: 333 Kent Street, Sydney.

Další informace najdete na webových stránkách ACSF nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Poznejte Sydney v sekci Kde studovat. >>

 

 

Příběhy studentů

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.