30 let zkušeností a k tomu atraktivní sportovní obory – to je ve stručnosti škola Australian College of Sport and Fitness (ACSF), do které míří vyznavači fitness a zdravého životního stylu z celého světa. Přidejte se mezi ně, rozhodně nebudete litovat. A tím spíš, když si jako destinaci pro studium vyberete Brisbane, jedno z nejpohodovějších velkoměst Austrálie!

ACSF patří do významné skupiny Australian Learning Group (společně s 4Life College), která si dala za cíl poskytovat kvalitní vzdělání. Podle ohlasů studentů se jí to stoprocentně daří. Zajímavé kurzy, co efektivně kombinují teorii a praxi, skvěle připravují na profesní dráhu každého, kdo má ambice a chce něčeho dosáhnout.

Do školy se sjíždějí studenti z celého světa, a tak budete mít šanci poznat rozmanité kultury a navázat jedinečná přátelství. Snad ani nemusíme uvádět, jak vás pobyt v takovém prostředí obohatí. 🙂

Pobočka v Brisbane není v naší nabídce jedinou z této sítě. Můžeme vám zařídit studium i na ACSF v Sydney, Melbourne nebo Perthu.

▶ Poznejte Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Australian College of Sport and Fitness v Brisbane

ACSF má spoustu předností, kterými si určitě získá i vaši přízeň. Kromě plně akreditovaných kurzů nabízí moderní zázemí, výuku vedenou zkušenými lektory nebo třeba možnosti, jak si studium zintenzivnit. Jaké výhody můžete tedy u této školy očekávat?

  • Velkým plusem je flexibilita ve studiu – po každém termu (tedy 3 měsících) můžete změnit kampus, abyste mohli poznat další úžasné místo.
  • Studentům vytváří možnost jít na stáž na univerzitu. A ti tak mohou udělat významný krok na cestě ke splnění i velkých snů a ambicí.
  • Kvalifikaci absolventů ACSF uznává řada australských firem. Studiem si tak pootevřete dveře ke spoustě výborných příležitostí na pracovním trhu. A za zmínku stojí i vynikající platové podmínky v trenérských, fitness a wellness oborech.
  • Jestli najdete čas a odhodlání, doporučujeme využít možnost kombinovat kurzy a navštěvovat je najednou. Získáte tak obrovské množství znalostí a dovedností za méně času a ušetříte na školném.

 

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Fitness
odborný
37
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Fitness
odborný
37
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (General)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (Fitness)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Massage Therapy
odborný
37
20
2-3 dny v týdnu
Diploma of Remedial Massage
odborný
104
20
2–3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola neposkytuje ubytování, takže si bydlení budete muset vyhledat a zajistit zvlášť. My vám samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme. Vždyť i od toho nás máte. 🙂

Pro začátek se podívejte na weby, které na svých stránkách uvádí Australian College of Sport and Fitness.

Poloha školy = v centru

brisbane

Kampus sídlí přímo v centru, takže budete studovat na ideálním místě – v okolí se nacházejí restaurace, obchody, památky nebo třeba parky. Za chvilku se dostanete také k řece. Zkrátka se obklopíte vším, co zpříjemňuje studijní i běžný život.

Přesná adresa: 243 Edward Street, Brisbane City, QLD 4000.

Další informace najdete na webových stránkách ACSF nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Poznejte Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Jedno odpoledne mě Google zavedl „do Austrálie“ a já se zamilovala. Sluníčko, jedny z nejkrásnějších pláží na světě a ta energie. Bylo jasno! Když jsem věděla, že pojedu do Sydney, nastudovala jsem si všechny vzdálenosti od místa, kde budu bydlet, směrem k plážím a Opera House. Totálně mě to pohltilo a já se začala těšit. První momenty byly nezapomenutelné. Přečíst celou referenci

Lenka: pobyt v Sydney

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.