Australian College of Sport and Fitness si ke svému rozvoji vybírají milovníci pohybu a zdravého životního stylu. Takže jestli se mezi ně také řadíte a přemýšlíte o studijním pobytu v Austrálii, vydejte se právě na ACSF. Nebudete litovat. Čeká vás kvalitní výuka v nádherném prostředí města, které mnozí považují za jedno z nejlepších míst k životu.

Škola je součástí Australian Learning Group (stejně jako 4Life College). Tato skupina vstoupila na vzdělávací trh se záměrem nabízet studium, co se kromě teorie soustředí i na praxi, aby absolventi snadno nastartovali kariéru a našli uplatnění. Na kurzu proto nebudete jen vstřebávat poučky, ale vše si rovnou „osaháte“ a vyzkoušíte. Získáte tak ideální průpravu.

A protože ACSF navštěvují studenti z různých koutů světa, navážete zajímavá přátelství a poznáte spoustu kultur. Váš pobyt v Austrálii tak bude obohacující v mnoha ohledech.

Další pobočky, kam vás můžeme poslat studovat, se nacházejí v Sydney, Brisbane nebo Perthu.

▶ Objevte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

 

Proč si pro studium vybrat Australian College of Sport and Fitness v Melbourne

Co vyzdvihnout u ACSF? Jednoznačně plně akreditované kurzy, které otevírají dveře ke skvělým pracovním příležitostem. Může se však pochlubit řadou dalších předností. O jakých výhodách byste tedy měli vědět?

  • Ve škole nechybí moderní vybavení ani zkušení lektoři, co studenty podporují a motivují.
  • Zakládají si zde na výuce sestavené z teorie a praxe. Navíc je zábavná a odpovídá osvědčeným vzdělávacím trendům.
  • Dalším plusem je flexibilita – po každém termu (tedy 3 měsících) můžete změnit kampus, abyste mohli poznat další úžasné místo.
  • Nabízí se zde možnost jít na stáž na univerzitu.
  • Kvalifikaci absolventů této školy uznává množství firem.
  • Jestli najdete čas a odhodlání, doporučujeme využít možnost kombinovat kurzy a navštěvovat je najednou. Získáte tak obrovské množství znalostí a dovedností za méně času a ušetříte na školném.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Fitness
odborný
37
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Fitness
odborný
37
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (General)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (Fitness)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate III in Assistant Dance Teaching
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Dance Teaching and Management
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Yoga Teaching
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Massage Therapy
odborný
37
20
2-3 dny v týdnu
Diploma of Remedial Massage
odborný
104
20
2-3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola neposkytuje ubytování, takže si bydlení budete muset vyhledat a zajistit zvlášť. My vám samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme. Vždyť i od toho nás máte. 🙂

Pro začátek se podívejte na weby, které na svých stránkách uvádí Australian College of Sport and Fitness.

Poloha školy = v centru dění

Škola má v Melbourne 2 kampusy (školní budovy). Oba se nacházejí na místech, kde budete mít na dosah obchody, restaurace a nejrůznější služby. Během chvilky z nich také dojdete k zastávkám veřejné dopravy. 

Další informace najdete na webových stránkách ACSF nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Objevte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Začiatky v Austrálii teda boli celkovo zvláštne, nie len kvôli angličtine. Mala som veľa obáv – či to zvládnem, či sa niekde nestratím, či ma ľudia, s ktorými prídem do styku, príjmu, pochopia, pomôžu, či sa vôbec nejako dorozumiem, či ma niekde neuštipne had, pavúk alebo nenapadne nejaký klokan…Pochybnosti sa k môjmu veľkému prekvapeniu veľmi rýchlo rozplynuli. Přečíst celou referenci

Mária: cesta do Sydney

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.