Australian College of Sport and Fitness (zkráceně ACSF) se specializuje na obory, které se týkají zdravého životního stylu. Takže pokud milujete fitness či wellness, právě tady najdete ideální zázemí pro své vzdělání a rozvoj. A pak se této oblasti budete moci věnovat profesionálně.

Škola má více jak 30letou tradici a navíc je součástí skupiny Australian Learning Group (stejně jako 4Life College), takže se můžete těšit na perfektně sestavené kurzy a moderní výuku, která vám dá nejen potřebné znalosti, ale zároveň vás i pořádně namotivuje.

Samozřejmě se během studia seznámíte s řadou zajímavých lidí z nejrozmanitějších koutů světa. A když k tomu přidáte kouzlo samotného Perthu, autentického australského místa s prosluněnými dny, máte jistotu, že už tak výjimečný pobyt povýší na úroveň nezapomenutelného životního zážitku.

Školu ACSF najdete i v dalších městech Austrálie: v Sydney, Melbourne nebo v Brisbane.

▶ Objevte Perth – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Australian College of Sport and Fitness v Perthu

Australian College of Sport and Fitness nabízí plně akreditované kurzy a další atraktivní výhody, díky kterým představuje ideální volbu pro všechny sportovní nadšence. Čím si vás tedy získá?

  • Komfortní zázemí a osvědčené výukové trendy jsou na ACSF samozřejmostí. Vzdělávání vás bude bavit a jen tak vás nepustí.
  • Velkým plusem je také flexibilita ve studiu – po každém termu (tedy 3 měsících) můžete změnit kampus a přesunout se jinam.
  • Studenti mohou sbírat zkušenosti i na stáži na univerzitě.
  • Kvalifikaci absolventů uznává mnoho australských firem. Studiem si tak pootevřete dveře ke spoustě výborných příležitostí na pracovním trhu. A za zmínku stojí i vynikající platové podmínky v trenérských, fitness a wellness oborech.
  • Jestli najdete čas a odhodlání, doporučujeme využít možnost kombinovat kurzy a navštěvovat je najednou. Získáte tak obrovské množství znalostí a dovedností za méně času a ušetříte na školném.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Fitness
odborný
37
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Fitness
odborný
37
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (General)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport and Recreation Management (Fitness)
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Massage Therapy
odborný
37
20
2-3 dny v týdnu
Diploma of Remedial Massage
odborný
104
20
2-3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola neposkytuje ubytování, takže si bydlení budete muset vyhledat a zajistit zvlášť. My vám samozřejmě rádi poradíme a pomůžeme. Vždyť i od toho nás máte. 🙂

Pro začátek se podívejte na weby, které na svých stránkách uvádí Australian College of Sport and Fitness.

Poloha školy = mezi centrem a oceánem

Škola se nachází v populární čtvrti Subiaco, odkud to budete mít stejně daleko jak do CBD, tak k plážím. A rozhodně vám zde nebude nic chybět – za pár minut se dostanete k restauracím, obchodům i parkům.

Přesná adresa: Lords Recreation Centre, 3 Price Street, Subiaco, WA 6008.

Další informace najdete na webových stránkách ACSF nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Objevte Perth – v sekci Kde studovat. >>

 

Příběhy studentů

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Začiatky v Austrálii teda boli celkovo zvláštne, nie len kvôli angličtine. Mala som veľa obáv – či to zvládnem, či sa niekde nestratím, či ma ľudia, s ktorými prídem do styku, príjmu, pochopia, pomôžu, či sa vôbec nejako dorozumiem, či ma niekde neuštipne had, pavúk alebo nenapadne nejaký klokan…Pochybnosti sa k môjmu veľkému prekvapeniu veľmi rýchlo rozplynuli. Přečíst celou referenci

Mária: cesta do Sydney

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.