Přes 30 let zkušeností, zajímavé obory zaměřené na pomoc druhým a jedinečná atmosféra autentického Perthu – takové kombinaci nejde odolat, co myslíte? Pokud to vnímáte stejně, jděte si pro ni na 4life College.

Tato škola z Australian Learning Group (kam patří i Australian College of Sport and Fitness) vás perfektně připraví na naplňující práci v pečovatelských a sociálních službách. Těšte se na kvalitní výuku s teorií i praxí, zkušené lektory a inspirativní prostředí s lidmi z nejrůznějších koutů světa. Zažijete obohacující studijní pobyt, ze kterého budete těžit celý život.

Studium na 4life College s námi můžete absolvovat i v dalších městech: Sydney, Melbourne a Brisbane.

▶ Objevte Perth – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat 4life College Perth

4life College se může pochlubit řadou výhod, které z ní dělají skvělou studijní volbu. Čím si vás tedy získá?

  • Prvotřídní výuka předává teoretické vědomosti i důležité praktické dovednosti. Díky tomu v pohodě zvládnete přechod ze studia do reálného pracovního nasazení. I jako čerstvý absolvent tak budete sebevědomý a znalý odborník, který jasně ví, co dělá.
  • Učení probíhá i formou her nebo nasimulovaných situací, a tak se vám mnohé důležité postupy skutečně „vryjí pod kůži“.
  • Škola disponuje moderním vybavením, které vytváří dokonalé zázemí pro studium.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Early Childhood Education and Care
odborný
39
20
2 dny v týdnu
Diploma of Early Childhood Education and Care
odborný
104
20
2 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Zajištění bydlení bude na vás, protože škola ubytování nenabízí. Rádi vám s tím samozřejmě pomůžeme. Než se však do toho společně pustíme, prohlédněte si weby, které 4life College doporučuje na svých stránkách.

Poloha školy = blízko centra i oceánu

Kampus stojí v oblíbené čtvrti Subiaco, která má výhodnou polohu – snadno se z ní dostanete jak do CBD, tak k plážím. A v okolí školy budete mít na dosah obchody, restaurace i parky. Nebude vám nic scházet, abyste si mohli svůj studijní pobyt užít naplno.

Přesná adresa: Lords Recreation Centre, 3 Price Street, Subiaco, WA 6008.

Další informace najdete na webových stránkách 4life College nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Objevte Perth – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.