4life College patří do Australian Learning Group (společně s Australian College of Sport and Fitness), vzdělávací skupiny, která se pyšní více jak 30letou tradicí. Pokud tedy vyrazíte za studiem právě sem, rozhodně nešlápnete vedle.

Čeká vás kvalitní výuka nabitá teorií i praxí, špičkoví lektoři a inspirativní prostředí, které motivuje k rozvoji. A to navíc v důležitých a smysluplných oborech. Kurzy zaměřené na pečovatelské, zdravotnické a sociální služby připravují studenty na velmi naplňující práci: pomoc druhým.

Naše nabídka zahrnuje i další pobočky 4life College – v Melbourne, Perthu a Brisbane.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat 4life College Sydney

Velkým lákadlem této školy je lokalita. Ale „faktorem Sydney“ výčet předností nemůže končit. Čím vším si vás tedy 4life College získá?

  • 4life College staví především na přístupu ke studentům a struktuře výuky. Díky obrovským zkušenostem vypilovala své vzdělávací metody natolik, že se její absolventi mohou bez obav ihned zapojit do pracovního procesu jako skuteční odborníci.
  • Velkou roli mají praktické dovednosti. Abyste si je dokonale zažili, budete se učit i „hrou“, při nasimulovaných situacích.
  • Samozřejmostí je moderní vybavení, které přispívá k co nejlepšímu studentskému zážitku.

Co tu studovat

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Early Childhood Education and Care
odborný
39
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Early Childhood Education and Care
odborný
104
20
2–3 dny v týdnu
Certificate III in Individual Support | Ageing
odborný
39
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Ageing Support
odborný
26
20
2 dny v týdnu
Diploma of Mental Health
odborný
104
20
2 dny v týdnu
Diploma of Community Services
odborný
104
20
2 dny v týdnu
Diploma of Counselling
odborný
78
20
2 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Bydlení si budete muset obstarat sami, protože škola ho neposkytuje. Nemějte obavy, s námi to bude hračka. Poradíme, pomůžeme, zařídíme.

Abyste si už teď udělali představu o možnostech, které se vám nabízejí, podívejte se na weby, které 4life College doporučuje pro hledání studentského ubytování.

Poloha školy = v srdci Sydney

lexis_sydney

4life College sídlí v centru, takže to ze školy budete mít blízko jak k obchodům, restauracím a dalším službám tohoto typu, tak i k turistickým „highlightům“ a zajímavým místům.

Přesná adresa: 333 Kent Street, Sydney.

Další informace najdete na webových stránkách 4life College nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

 

 

Příběhy studentů

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.