Nacházíte své životní poslání v pomoci druhým? Vydejte se na školu 4life College, která vás ve vaší snaze zlepšovat životy lidí maximálně podpoří. Poskytuje vzdělání v pečovatelských oborech. A to ne jen tak ledajaké.

Patří totiž do uznávané skupiny Australian Learning Group (stejně jako Australian College of Sport and Fitness), která se může pochlubit více jak 30letou tradicí – a to zaručuje špičkovou výuku, co vás posune o pořádný kus dopředu.

Navíc, studovat v Brisbane je radost. Ne nadarmo ho mnozí označují za jedno z nejpohodovějších velkoměst Austrálie. Na pobyt vás ale můžeme poslat i do dalších destinací, kde sídlí 4life College. Jedná se o Sydney, Perth a Melbourne.

▶ Poznejte Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat 4life College Brisbane

Obrovským lákadlem této školy je její umístění, protože Brisbane se právem řadí mezi nejúžasnější místa Austrálie. Panuje zde uvolněná atmosféra, ve které se dobře žije. A jaké jsou další výhody?

  • 4life College si zakládá na perfektně sestavené výuce, která vás dokonale připraví na přechod ze studií do práce. Díky unikátním vzdělávacím metodám získáte potřebnou jistotu a hned od začátku budete mít výsledky jako opravdoví odborníci.
  • Kromě vstřebávání teorie vás čeká nácvik praktických dovedností. Vše si osvojíte i při hrách a simulovaných situacích, aby vás v reálném profesním světě nic nezaskočilo.
  • A nechybí ani moderní vybavení, které tvoří podnětné a příjemné studijní zázemí. Když k tomu navíc přidáte přátelskou (až rodinnou) atmosféru, získáte jistotu parádního studia.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Early Childhood Education and Care
odborný
39
20
2 dny v týdnu
Diploma of Early Childhood Education and Care
odborný
104
20
2 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Se sháněním ubytování si budete muset poradit sami, protože škola ho neposkytuje. Ale nebojte, s Tutuki to bude snadné. Poradíme, nasměrujeme, zařídíme. 🙂

Už teď se můžete podívat na weby s nabídkou bydlení pro studenty, které doporučuje přímo 4life College.

Poloha školy = přímo v centru

brisbane

V okolí kampusu se nacházejí restaurace, obchody, památky nebo třeba parky, takže budete mít na dosah vše, co zpříjemňuje studijní i běžný život. Za chvilku se dostanete také k řece Brisbane, kde najdete skvělé podmínky pro relax a procházky.

Přesná adresa: 243 Edward Street, Brisbane City, QLD 4000.

Další informace najdete na webových stránkách 4life College nebo skupiny ALG (pod kterou spadá i tato škola).

▶ Poznejte Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Zážitky studentů

Začiatky v Austrálii teda boli celkovo zvláštne, nie len kvôli angličtine. Mala som veľa obáv – či to zvládnem, či sa niekde nestratím, či ma ľudia, s ktorými prídem do styku, príjmu, pochopia, pomôžu, či sa vôbec nejako dorozumiem, či ma niekde neuštipne had, pavúk alebo nenapadne nejaký klokan…Pochybnosti sa k môjmu veľkému prekvapeniu veľmi rýchlo rozplynuli. Přečíst celou referenci

Mária: cesta do Sydney

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.