Pokud vás někdy napadlo, že si chcete svůj australský studijní sen splnit na místě, kde se vše točí kolem pohody a zábavy (a shon je zakázané slovo), zamiřte do Byron Bay. Zdejší atmosféra, na hony vzdálená typickému ruchu velkoměst, vás nadchne.

A stejně tak vzdělávání na škole Entrepreneur Education, kde se neponoříte jen do obecné teorie, ale získáte hlubší dovednosti, které skvěle uplatníte v praxi.

Kombinace kvalitní výuky a atraktivního prostředí s bohatými možnostmi pro relaxaci, sport nebo poznávání okolí vytváří parádní příležitost pro každého, kdo chce během své cesty za poznáním okusit tu pravou Austrálii.

Další kampus školy Entrepreneur Education se nachází v Gold Coast, kam s námi můžete také vyrazit.

▶ Poznejte více Byron Bay – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Entrepreneur Education Byron Bay

Lokalita, moderní vybavení, příjemné zázemí… to jsou samozřejmosti. Tato škola si vás ale chce získat hlavně tím, jak přistupuje k výuce a studentům. Co tedy patří k největším přednostem Entrepreneur Education Byron Bay?

  • Originální metoda nazvaná The 360° education method zaručuje, že ze svého studia vytěžíte maximum. Výuka je totiž postavená na čtyřech pilířích, co efektivně kombinují teorii a praxi, aby se vám předávané znalosti skutečně „vryly pod kůži“. Škola podporuje studentské nápady, propojuje studenty s firmami, zkrátka vás perfektně provede vším, co v dnešní době potřebujete pro uplatnění na trhu práce jako expert v daném odvětví. Více se o metodě 360° dočtete v oficiálním dokumentu školy.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
Certificate III in Fitness
odborný
30
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Fitness
odborný
54
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Business Sales
odborný
30
20
3 dny v týdnu
Certificate IV in Marketing and Communications
odborný
30
20
cca 3 dny v týdnu
Diploma of Marketing and Communications
odborný
54
20
4 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola ubytování nenabízí, takže si svůj australský domov budete muset najít a zajistit zvlášť. My vám samozřejmě pomůžeme, od toho jsme tady. 🙂 Pro začátek si prohlédněte weby, které na svých stránkách doporučuje Entrepreneur Education: realestate.com.au a flatmates.com.au.

Poloha školy = nedaleko pláží a přírody

map_byron_bay

Škola stojí na místě, které si zamiluje každý, kdo vyhledává relax na pláži a procházky do přírody. K oceánu dojdete pěšky za 10 minut a blízko to budete mít i do parků či k legendárnímu majáku. Zároveň se snadno dostanete i k obchodům a restauracím, takže vše, co potřebujete pro fajn pobyt v Austrálii, bude na dosah.

Přesná adresa: 1 Carlyle Street, Byron Bay, NSW 2481, AUSTRALIA.

Další informace najdete na webových stránkách Entrepreneur Education.

▶ Poznejte více Byron Bay – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.