Jazykovka Byron Bay English Language School si dala jasný cíl: poskytovat kvalitní výuku v krásném prostředí, které studenty inspiruje k co nejlepším výkonům.

Tohoto plánu se úspěšně drží už od roku 1998, kdy se přidala na vzdělávací trh, a spokojené reference dokazují, že nastavila ideální směr.

Těšte se proto na přirozený pokrok v angličtině, ke kterému vás dovede i množství zajímavých doplňkových aktivit.

▶ Poznejte Byron Bay – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Byron Bay English Language School

Škola si vás získá nejen výukou, co vás zaručeně posune dál v jazykových znalostech, ale i komfortním zázemím, které poskytuje svým studentům. Jaké přednosti u ní určitě oceníte?

 • Vědomosti budete vstřebávat v moderních klimatizovaných třídách, ve kterým vám učení půjde (téměř) samo. Součástí vybavení jsou také televize a videa.
 • Balkon a krytý venkovní prostor vytváří super zázemí nejen pro konverzační lekce, ale také pro relax a vyhlášené páteční grilovačky.
 • K přípravě jídla využijete v případě potřeby vybavenou kuchyň.
 • V budově se nachází také LaneWay Cafe, školní kantýna, kde si vychutnáte skvělou kávu (a další nápoje) i lahodné pokrmy.
 • K dispozici budete mít počítačovou učebnu s počítači a vysokorychlostní Wi-Fi internet.
 • Škola zprostředkovává rozmanité aktivity, kterými si perfektně zpestříte svůj studijní pobyt. Nabízí organizaci exkurzí a výletů pro skupiny, pronájem kol a další.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
11–15
09:00–15:00
Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE)
jazykový
9–12
11–14
09:00–14:40
IELTS Preparation
jazykový
12
11–15
09:00–15:00
Teen Program (15–18 let)
jazykový
2–6
11–15
09:00–12:30

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Svůj australský domov si dle výběru vytvoříte u hostitelů nebo ve studentském domě. Ať už zvolíte jakoukoliv variantu, jsme si jisti, že s bydlením budete spokojeni.

Hostitelská rodina

Homestay neboli ubytování u hostitelské rodiny. Víte, proč je tato volba mezi studenty nejoblíbenější? Protože dává unikátní šanci zažít Austrálii na maximum. Zapojíte se do „Aussie“ domácnosti a poznáte tradice, zvyky, návyky, jídlo, životní styl… Navíc se tak perfektně rozmluvíte, protože budete intenzivně komunikovat se svými hostiteli.

Většina rodin bydlí ve vzdálenosti zhruba 10–20 minut jízdy na kole od školy, do které se můžete pohodlně dopravovat i autobusem.

Studentský dům

Pokud vás láká bydlení s ostatními studenty školy, zaměřte se na školní plně vybavené apartmány cca 10 minut jízdy na kole od kampusu (eventuálně 15 minut pěšky). Co tento typ ubytování zahrnuje?

 • Standardní jedno nebo dvoulůžkové pokoje (některé s vlastní koupelnou).
 • Sdílené koupelny, prádelnu a kuchyňské vybavení.
 • Povlečení je k dispozici. Ručníky nikoliv.
 • Neomezený Wi-Fi internet.

Varianta Deluxe

Vyšší komfort poskytují tzv. Deluxe Student Houses – stylové a plně zařízené bytové komplexy se soukromými jednolůžkovými pokoji. K výbavě patří:

 • moderní kuchyně,
 • komfortní nábytek,
 • dřevěné podlahy s koberci,
 • Wi-Fi,
 • velká televize,
 • pračka a sušička.

Poloha školy = nedaleko pláže

map_byron_bay

Škola se nachází v centrální části Byron Bay, zhruba 2 minuty chůze od zastávky autobusu a 10 minut od pláže. V okolí nechybí restaurace, obchody a další služby. Ke slavnému majáku dojdete příjemnou procházkou během necelé hodiny.

Přesná adresa: 1 Carlyle St, Byron Bay NSW 2481, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Byron Bay English Language School.

▶ Poznejte Byron Bay – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Když jsem začala přemýšlet o studijním pobytu v zahraničí, hned jsem pokukovala po Austrálii. Lákala mě prostředím, ale i tím, jak je daleko. Říkala jsem si, že pokud vycestuji, tak ať to není jen někam „za roh“. Chtěla jsem zkrátka poznat kus světa. Chvilku se mi do plánů motala i Amerika, ale po rozhovoru s Pavlou jsem měla jasno: Austrálie bude to pravé. Přečíst celou referenci

Lenka: zážitky z pobytu v Sydney

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.