Salford patří mezi největší a nejstarší školy svého druhu v Jižní Austrálii. Svým studentům poskytuje kvalitní výuku, která mimo jiného vychází právě z dlouhé roky sbíraných zkušeností. A nejen z nich. Na výborné reputaci se podílí také vysoká odbornost a nadšení lektorů.

Pokud se tedy vydáte za studiem právě sem, můžete si být stoprocentně jisti, že se vám dostane skvělého vzdělání, ze kterého budete čerpat celý život – ať už zvolíte jakýkoliv z nabízených kurzů.

▶ Poznejte Adelaide – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Salford College

Zajímavé kurzy, dva kampusy, skvělé zázemí pro trénink praktických dovedností… Salford má zkrátka co nabídnout. Čím si vás tedy získá?

  • Studenti mají k dispozici počítače a další vybavení, jako je tiskárna nebo skener. I pro vyřizování mimoškolních (soukromých) záležitostí. Nechybí ani bezplatná Wi-Fi.
  • Odborné kurzy zaměřené na pohostinství/vaření využívají k výuce vlastní plnohodnotnou kuchyni a restauraci.
  • Obě školní budovy jsou moderně zařízené a utváří tak příjemné studijní prostředí, ve kterém se studuje jedna radost.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
English for Academic Purposes
jazykový
10 / 20
12–18
4–5 dní v týdnu
Diploma of Business
odborný
54
20
2,5 dne týdně
Advanced Diploma of Business
odborný
52
20
2,5 dne týdně
Diploma of Leadership and Management
odborný
54
20
2,5 dne týdně
Advanced Diploma of Leadership and Management
odborný
78
20
2,5 dne týdně
Certificate III in Commercial Cookery
odborný
55
20
2,5 dne týdně
Certificate IV in Commercial Cookery
odborný
90
20
2,5 dne týdně
Diploma of Hospitality and Management
odborný
39
20
2,5 dne týdně
Advanced Diploma of Hospitality Management
odborný
104
20
2,5 dne týdně

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola sice nemá vlastní ubytování, ale spolupracuje se zavedenou a uznávanou agenturou The Australian Homestay Network (AHN), která vám v případě vašeho zájmu pomůže najít vyhovující bydlení, a to u hostitelské rodiny.

Homestay mají studenti rádi a my věříme, že se bude zamlouvat i vám. Poskytuje totiž zážitek, ke kterému byste se na hostelu či v běžném pronájmu nedostali. Zapojíte se do chodu australské domácnosti, a tak poznáte pravý životní styl Australanů. Navíc budete muset často mluvit anglicky, takže uděláte velké jazykové pokroky s minimálním úsilím. Vše vyplyne přirozeně, v rámci všedního života.

Poloha školy = v centru

Oba kampusy se nacházejí ve výhodných lokalitách. Nechybí v nich obchody, restaurace, kavárny a další žádoucí podniky a služby. Studenti tak mohou využívat všech vymožeností velkého města. Zároveň mají na dosah i pláže, kde si užijí dokonalou australskou pohodu u oceánu.

Další informace najdete na webových stránkách Salford College.

▶ Poznejte Adelaide – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Moje začátky byly snad jedinečné. V letadle z Prahy jsem se seznámila s holčinou a až na přestupu v Doha, jsme zjistily, že obě letíme do Sydney. Ona letěla na návštěvu za svým bratrem. Na letišti v Sydney mi nabídli, že mě odvezou do ubytování, což bylo naprosto skvělé. Další den mě vzali s sebou do města. Ukázali mi všechno v centru a nakonec mě pozvali i na skvělý oběd. Přečíst celou referenci

Pavlína: zážitky ze Sydney

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.