30 let zkušeností s vedením kurzů anglického jazyka? To zní jako záruka kvalitního vzdělání!

Dopřejte si ho na škole SACE, která patří mezi nejstarší (a tedy nejzkušenější) jazykovky v Austrálii. Skvěle zde rozumí výuce i vašim potřebám.

Připojíte se k lidem z nejrůznějších koutů světa, kteří chtějí stejně jako vy dokonale ovládnout angličtinu. Studium umíme zařídit i na pobočce v Melbourne.

▶ Poznejte Adelaide – v sekci Kde studovat. >>

 

 

Proč si pro studium vybrat SACE Adelaide

Víte, že SACE v Adelaide patří mezi nejstarší jazykovky v Austrálii? Tento fakt rovnou prozrazuje i jednu z největších předností = obrovské zkušenosti, díky kterým zde na vás čeká perfektní výuka.

  • Vyberete si z rozmanité nabídky kurzů, které plní nejrůznější studentské požadavky.
  • Škola vás podpoří v případě pokračování ve vzdělávání po skončení jazykového kurzu.
  • Učit se budete v prostorných a moderně zařízených třídách.
  • Součástí kampusu je počítačové centrum, odpočinková místnost i kuchyňka.

 

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English (20 lesson per week) / morning
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 09:00–13:00 / 2× 13:30–15:00
Intensive English (25 lesson per week) / morning
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 09:00–15:15
General English (20 lesson per week) / evening
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 17:00–21:15
IELTS Preparation (25 lesson per week) / morning
jazykový
12–24
12–15
Po–Pá 09:00–15:15
Cambridge Preparation (25 lesson per week) - morning
jazykový
10–12
11–14
Po–Pá 09:00–15:15
English + Demi-pair
jazykový
12–52
12–15
dle intenzity

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Hostitelská rodina, hostel nebo sdílené ubytování – máte z čeho vybírat. Ať už dáte přednost čemukoliv, těšte se na bydlení, co splí vaše očekávání.

Hostitelská rodina

Oblíbená varianta, která přidá do vašeho pobytu jedinečné zážitky. V hostitelské rodině totiž uvidíte, jaký je skutečný život v Austrálii. Seznámíte se ze zvyky, tradicemi, typickými pokrmy atd. A co víc, skvěle si procvičíte angličtinu. Přirozeně se v ní i za krátkou dobu dostanete na další úroveň.

Homestay zahrnuje:

  • 3 jídla denně,
  • lůžkoviny a ručníky.

Hostel

Budovy hostelů se nachází v docházkové vzdálenosti od kampusu. Většinou se zde ubytujete v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji se základním vybavením. K dispozici budete mít sdílenou kuchyň, koupelnu a společné prostory.

Sdílené ubytování

Tíhnete k ubytování ve společnosti místních, ale chcete být nezávislí? Privátní sdílené domy pro vás můžou být ideální variantou.

Poloha školy = v centru

Kampus najdete v centru Adelaide, blízko náměstí, nákupního centra, tržiště a zastávek veřejné dopravy.

Přesná adresa: Level 1, 47 Waymouth Street, Adelaide, 5000, South Australia, Australia.

Další informace najdete na webových stránkách školy SACE.

▶ Poznejte Adelaide – v sekci Kde studovat. >>

 

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.