Škola SACE, to je 30 let zkušeností s vedením kurzů anglického jazyka. Co tedy očekávat od výuky? Progres, který přijde možná mnohem rychleji, než byste kdy doufali.

Pokud chcete rozšířit své znalosti angličtiny tam, kde vzdělávání i studentům perfektně rozumí, právě jste narazili volbu číslo jedna. V naší nabídce najdete i druhou pobočku, a to v Adelaide.

▶ Poznejte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat SACE Melbourne

Důvodů, které vás mohou přivést na tuto školu, existuje spousta. Výše už jsme naťukli vysokou kvalitu výuky a teď přidáme další přednosti. Čím si vás tedy SACE získá?

  • Na své si přijdou studenti s různou úrovní jazykových znalostí.
  • Ve škole podpoří i vaše další studijní ambice. Podají vám pomocnou ruku, když budete chtít pokračovat na univerzitě nebo odborných kurzech.
  • Prostorné a světlé třídy poskytují komfortní zázemí pro studium a navíc se z nich naskýtá úžasný výhled na město.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English (20 lesson per week) / morning
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 08:30–13:00
General English (20 lesson per week) / evening
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 17:00–21:15
IELTS Preparation (20 lesson per week) / morning
jazykový
1–52
11–15
Po–Pá 08:30–13:00
IELTS Preparation (25 lesson per week) / morning
jazykový
12–24
12–15
Po–Pá 08:30–13:00 + 3 dny 13:30–15:00
Cambridge Preparation (20 lesson per week) / morning
jazykový
10–12
11–14
Po–Pá 08:30–13:00
English + Demi-pair
jazykový
12–52
12–15
dle intenzity

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Ubytujete se u hostitelské rodiny nebo v hostelu, a to podle svých požadavků a možností.

Hostitelská rodina

Oblíbená varianta, která přidá do vašeho pobytu jedinečné zážitky. V hostitelské rodině totiž uvidíte, jaký je skutečný život v Austrálii. Seznámíte se ze zvyky, tradicemi, typickými pokrmy atd. A co víc, skvěle si procvičíte angličtinu. Přirozeně se v ní i za krátkou dobu dostanete na další úroveň.

Homestay zahrnuje:

  • 3 jídla denně,
  • lůžkoviny a ručníky.

Hostel

Budovy hostelů se nachází v docházkové vzdálenosti od kampusu. Většinou se zde ubytujete v jednolůžkovém nebo dvoulůžkovém pokoji se základním vybavením. K dispozici budete mít sdílenou kuchyň, koupelnu a společné prostory.

Poloha školy = v centru města

Kampus stojí na místě, ze kterého se během chvilky pěšky dostanete k restauracím, obchodům, kavárnám i zastávkám veřejné dopravy. Život v moderní metropoli si tak při studiu vychutnáte dosyta.

Přesná adresa: Tower 4, World Trade Centre, Level 5 & 6 Siddeley Street, Melbourne 3000, Victoria.

Další informace najdete na webových stránkách školy SACE.

▶ Poznejte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Začiatky v Austrálii teda boli celkovo zvláštne, nie len kvôli angličtine. Mala som veľa obáv – či to zvládnem, či sa niekde nestratím, či ma ľudia, s ktorými prídem do styku, príjmu, pochopia, pomôžu, či sa vôbec nejako dorozumiem, či ma niekde neuštipne had, pavúk alebo nenapadne nejaký klokan…Pochybnosti sa k môjmu veľkému prekvapeniu veľmi rýchlo rozplynuli. Přečíst celou referenci

Mária: cesta do Sydney

Angličtina mi nikdy nešla a sama sebe bych zařadila mezi věčné začátečníky. To jsem si potvrdila hned při příletu do Perthu, kdy jsem paní na letišti absolutně nerozuměla, a potřebovala jsem odvoz do homestay. O to víc jsem byla spokojená při svém odletu, kdy jsem odlétala s úrovní intermediate. Vybrala jsem si kurz General English se zakončením FCE. Přečíst celou referenci

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.