Langports je synonymem pro prvotřídní výuky angličtiny, která zaručuje rychlý pokrok. Stojí za tím pečlivě připravené kurzy a nadšení lektorů, co chtějí být svým studentům spolehlivými průvodci na cestě k lepší jazykové vybavenosti.

Škola už šestkrát získala ocenění pro nejlepší jazykovku v Austrálii, což jen dokládá její výjimečnost. Pokud tedy hledáte skvělé zázemí pro své studium u protinožců, tato instituce bude vynikající volba.

Naše nabídka zahrnuje i další pobočky, a to v Gold Coast a Sydney.

▶ Poznejte Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Langports Brisbane

Langports se může pochlubit řadou výhod, pro které si studenti nemohou tuto školu vynachválit. Čím si získá i vás?

  • Pestrá nabídka kurzů vyhoví studentům s nejrůznějšími úrovněmi angličtiny a vzdělávacími cíli.
  • Školu navštěvují lidé z více jak 50 zemí světa, takže se ocitnete v obohacujícím prostředí, které vám představí spoustu zajímavých kultur. Netřeba snad dodávat, jak je skvělé navazovat nová přátelství.
  • Kampusy svým umístěním nadchnou vyznavače příležitostí ve velkoměstě i plážové pohodáře.
  • Výuka probíhá v moderně zařízených třídách s klimatizací a audio-vizuální technikou.
  • K relaxaci slouží odpočinkové místnosti s počítači, stolním tenisem a fotbálkem i širokoúhlou televizí.
  • Nechybí ani venkovní prostory pro posezení na čerstvém vzduchu nebo nezapomenutelné grilovačky.
  • Můžete si zapůjčit knihy, DVD a časopisy.
  • Jídlo si ohřejete ve studentské kuchyňce.
  • Fitnessáci ocení zvýhodněnou cenu vstupného do posilovny, která se nachází naproti přes ulici.
  • Jen pár kroků od školy stojí útulná kavárna.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
UFO English
jazykový
1–52
13–16
09:00–14:40
Cambridge Flexi (FCE, CAE)
jazykový
4–10
13–16
09:00–14:40
Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
10–16
09:00–14:40
IELTS Preparation
jazykový
5–10
13–16
09:00–14:40
English + Demi-pair
jazykový
1–52
13–16
09:00–14:40

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Zázemí pro spokojené bydlení vám poskytnou hostitelské rodiny nebo sdílené studentské domy. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

Hostitelská rodina

Hostitelé vám vytvoří „domov daleko od domova“ a vy poznáte, jak vypadá skutečný život v Austrálii. Navíc se rychle zlepšíte v angličtině, protože ji budete procvičovat v přirozené konverzaci o běžných věcech.

Sdílené domy

Pokud potřebujete větší nezávislost, budete se cítit dobře ve studentském ubytování, které využívají mezinárodní studenti. Získáte jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj, koupelnu a obývací prostory budete mít společné. K přípravě jídla využijete sdílenou kuchyň.

Poloha školy = v centru

brisbane

Kampus obklopují obchody, kavárny a restaurace. Blízko to budete mít i do parků. K uměle vytvořené pláži u řeky dojdete za cca 20 minut příjemnou procházkou.

Přesná adresa: 33 Herschel St, Brisbane City QLD 4000, Austrálie.

Další informace najdete na webových stránkách Langports.

▶ Poznejte Brisbane – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.