Co takhle studovat na škole, která už šestkrát získala ocenění pro nejlepší jazykovku v Austrálii? Pokud teď nadšeně přikyvujete, jste na v Langports na správné adrese.

Těšte se na kvalitní výuku, se kterou přijde rychlý pokrok. Navíc v moderním prostředí a ve společnosti nadšených lektorů, co vám budou spolehlivými a inspirativními průvodci na cestě k lepší jazykové vybavenosti.

V naší nabídce najdete i pobočky Langports v Brisbane a Sydney.

▶ Poznejte Gold Coast – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Langports Gold Coast

Langports se pyšní řadou předností, pro které na tuto školu studenti nedají dopustit. A vsadíme se, že brzy mezi ně budete patřit i vy. Čím si vás tedy získá?

  • Pestrá nabídka kurzů vyhoví studentům s nejrůznějšími úrovněmi angličtiny a vzdělávacími cíli.
  • Školu navštěvují lidé z různých zemí, takže se ocitnete v obohacujícím prostředí, které vám představí spoustu zajímavých kultur. Netřeba snad dodávat, jak je skvělé navazovat nová přátelství.
  • Výuka probíhá v moderně zařízených třídách. Mnohé z nich jsou vybavené audio-vizuální technikou.
  • K relaxaci slouží odpočinkové místnosti.
  • Nechybí ani venkovní prostory a zahrada pro relax na čerstvém vzduchu.
  • Můžete si zapůjčit knihy, DVD a časopisy.
  • Jídlo si ohřejete ve studentské kuchyňce.
  • Fitnessáci ocení zvýhodněnou cenu vstupného do posilovny.
  • Jen pár kroků od školy stojí útulná kavárna.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
UFO English
jazykový
1–52
13–16
09:00–14:40
Cambridge Flexi (FCE, CAE)
jazykový
4–10
13–16
09:00–14:40
Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE)
jazykový
10–12
10–16
09:00–14:40
IELTS Preparation
jazykový
5–10
13–16
09:00–14:40
English + Demi-pair
jazykový
1–52
13–16
09:00–14:40

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Zázemí pro spokojené bydlení vám poskytnou hostitelské rodiny nebo sdílené studentské domy. Je jen na vás, čemu dáte přednost.

Hostitelská rodina

Hostitelé vám vytvoří „domov daleko od domova“ a vy poznáte, jak vypadá skutečný život v Austrálii. Navíc se rychle zlepšíte v angličtině, protože ji budete procvičovat v přirozené konverzaci o běžných věcech.

Sdílené domy

Pokud potřebujete větší nezávislost, budete se cítit dobře ve studentském ubytování, které využívají mezinárodní studenti. Získáte jednolůžkový či dvoulůžkový pokoj, koupelnu a obývací prostory budete mít společné. K přípravě jídla využijete sdílenou kuchyň.

Poloha školy = blízko pláže

gold_coast

Moderní budovu kampusu najdete v srdci oblíbené čtvrti Surfers Paradise, odkud to budete mít jen několik minut chůze k vyhlášené pláži. V oblasti nechybí ani množství obchodů, restaurací a kaváren. Nedaleko se nachází zastávky veřejné dopravy. Vše tak budete mít skutečně na dosah ruky.

Přesná adresa: 62 Appel St, Surfers Paradise QLD 4217.

Další informace najdete na webových stránkách Langports.

▶ Poznejte Gold Coast – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.