Studium v Hobartu na Tasmanian College of English nadchne každého milovníka pohodové atmosféry. Tou se tady totiž obklopíte snad na každém kroku. Ve škole dokonce přechází až do pocitů, které se dají vyjádřit větou: „Tady je mi dobře jako doma.

Takže pokud je tohle to ono, co očekáváte od studijního pobytu v Austrálii, našli jste ideální destinaci a instituci. Zlepšení v angličtině na sebe nenechá dlouho čekat díky kvalitní výuce a nebude nouze ani o další zážitky – seznámíte se s lidmi z nejrozmanitějších koutů světa, kteří sem přijíždějí naladění stejně jako vy.

▶ Poznejte Hobart – v sekci Kde studovat. >>

 

 

Proč si pro studium vybrat Tasmanian College of English

Na této škole si zakládají především na rodinné atmosféře, kterou považují za základ úspěšného vzdělávání. Jenže příjemné zázemí není jedinou předností. Čím si vás Tasmanian College of English získá?

  • Jedná se o menší školu, kde se „všichni“ znají, takže si zvyknete mnohem dříve než ve velkém a anonymním prostředí.
  • Mají zde jasný cíl: co nejrychleji a nejefektivněji zlepšit vaši angličtinu. A tomu přizpůsobují skladbu kurzů. Zaměřují se na intenzivní výuku mluvení, čtení a psaní a na dosažení plynulosti a správnosti vyjadřování.
  • Lektoři následují moderní trendy a zahrnují je do svých metod. Udržují lekce zábavné, aby vás motivovali a přirozeně posouvali ve znalostech dopředu.
  • Čeští studenti si nemohou vynachválit podnebí, které se podobá tomu našemu.
  • A nemůže nezmínit okolí Hobartu, které skýtá dechberoucí nespoutanou přírodu. A tím pádem množství výletních cílů.

 

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English (20 lesson per week)
jazykový
1–52
11–15
Po–Pá 09:00–13:00 / 2× 13:30–15:00
IELTS Preparation (20 lesson per week)
jazykový
12
11–15
Po–Pá 09:00–13:00 / 2× 13:30-15:00
FCE Preparation (20 lesson per week)
jazykový
10–12
11–14
Po–Pá 09:00–13:00 / 2× 13:30-15:00

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Zázemí najdete u hostitelské rodiny nebo v hostelu. Ideální variantu zvolíte dle svých preferencí tak, aby vám co nejvíce vyhovovala.

Hostitelská rodina

Nejoblíbenější varianta, kterou doporučujeme i vám. Proč? Protože vám ukáže pravý australský život. Ubytujete se v hostitelské rodině a poznáte, jak se doopravdy žije v Austrálii. Zapojené domácnosti škola vybírá s maximální pečlivostí, takže máte jistotu kvalitního bydlení, kde vám nic nebude scházet.

Homestay zahrnuje:

  • 3 jídla denně,
  • lůžkoviny a ručníky.

Hostel

Většinou se jedná o jednoduše zařízené sdílené pokoje.

Poloha školy = v širším centru

Škola nesídlí přímo v srdci Hobartu, ale ani ne nikde stranou. Takže budete mít na dosah restaurace, obchody a další podobné služby. Během chvilky se dostanete k zastávkám veřejné dopravy nebo třeba do parků.

Přesná adresa: 322 Liverpool St, Hobart TAS 7000.

Další informace najdete na webových stránkách Tasmanian College of English.

▶ Poznejte Hobart – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.