Discover znamená objevovat, tak objevte nové obzory – nejen svých jazykových dovedností! Na této poměrně mladé škole v Melbourne, která vznikla v roce 2010 a dnes už patří mezi nejvyhledávanější instituce, si zaručeně splníte cíle, se kterými za studiem do Austrálie vyrazíte.

Špičkové úrovně výuky zde dosahují používáním moderních metod a vybavení a samozřejmě prostřednictvím nadšení, kvality a schopností vynikajících lektorů.

Když si uvědomíte, že k tomu všemu se ocitnete v prostředí se zajímavým národnostním mixem, rýsuje se před vámi fantasticky obohacující studijní pobyt!

▶ Poznejte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Discover English

Hodně jsme už prozradili v úvodu výše, ale víte co? To stále není všechno z předností, kterými se může tato škola pochlubit! Čím dalším si vás tedy získá?

  • Na cestě za poznáním vás zde podpoří i pestrou nabídkou mimoškolních aktivit.
  • Čechům a Slovákům poskytuje Discover English výhodné finanční podmínky, aby je podpořila v jejich odhodlání vydat se na zkušenou právě do Austrálie.
  • K relaxu slouží střešní terasa s nádherným výhledem na město. Samozřejmostí je přístup k počítačovému vybavení i mimo vyučování.
  • Jestliže máte velké studijní ambice a budete chtít pokračovat studiem odborného kurzu či dokonce univerzity, ve škole vám podají pomocnou ruku. Podělí se s vámi o kontakty a rádi vám s výběrem další štace poradí.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English / morning
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 08:30–13:00
General English / afternoon
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 13:30–17:45
Cambridge Foundation (FCE) / morning
jazykový
5–10
12–15
Po–Pá 08:30–13:00
Cambridge Preparation (FCE, CAE, CPE) / morning
jazykový
10–12
12–15
Po–Pá 08:30–13:00
IELTS Preparation / afternoon
jazykový
1–21
12–15
Po–Pá 13:30–17:45
English + Demi-pair
jazykový
12–52
12–15
Po–Pá 08:30–13:00

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Domov si zařídíte u hostitelské rodiny nebo zvolíte některou z dalších variant studentského ubytování. Záleží jen na vašich přáních, se kterými do Austrálie přijedete. Rádi vám poradíme, abyste bydleli přesně podle svých představ.

Hostitelská rodina

Škola si za dobu svého působení na trhu vytvořila rozsáhlou síť hostitelských rodin, které poskytují intenzivní australský zážitek. Pokud bydlíte u někoho doma, poznáváte jeho životní styl a zvyky, a to je nesmírně obohacující. Ponoříte se tak do australské kultury a ochutnáte jí se vším všudy. Navíc vás takové spolubydlení „nutí“ mluvit anglicky i mimo vyučování či práci, takže se v jazyce posouváte mnohem rychleji.

  • K dispozici jsou tyto varianty:
    • Polopenze = snídaně a večeře v pracovní dny, o víkendech také oběd.
    • Bez stravy = pouze pokoj, avšak budete mít přístup do společné kuchyně.

Student Lodge

Ubytování ve stylu kampusu, které dává více nezávislosti než zapojení do rodiny. Součástí je i výbava pro zábavu a volné chvíle: stolní tenis, kulečník, bar a restaurace, bazén, gril apod. K dispozici budete mít sdílenou kuchyni, přímo na pokoji se nachází mikrovlnná trouba pro ohřev jídla.

Konají se zde i zajímavé společenské akce (např. filmové večery, grilování; zdarma či za mírný poplatek), které dávají příležitost seznamovat se s novými lidmi.

Shared Accommodation

Zahrnuje jedno, dvou i vícelůžkové pokoje pro bydlení se studenty z nejrozmanitějších krajin. V budově se většinou nachází také jídelna, kuchyň nebo obývací pokoj.

Poloha školy = v srdci města

Studovat na Discover English znamená studovat uprostřed dění. Škola stojí na jedné z nejrušnějších ulic města, a to vypovídá o jediném: budete to mít blízko k obchodům, restauracím, parkům a dalším zajímavým místům.

O přestávce jen vyběhnete z budovy a naskytne se vám řada příležitostí, jak si volné chvilky užít co nejpříjemněji. Ke vzdálenějším cílům se pak dostanete veřejnou dopravou, k zastávkám to také budete mít blízko.

Přesná adresa: 247 Collins Street, Melbourne, VIC, 3000.

Další informace najdete na webových stránkách Discover English.

▶ Poznejte Melbourne – v sekci Kde studovat. >>

 

Příběhy studentů

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Austrálii jsem si vybrala, protože jsem vždycky podvědomě věděla, že je to místo, které budu milovat. Ať už kvůli nekonečnému množství pláži, krásnému počasí, tak i kvůli přátelským a zábavným lidem, které jsem měla možnost potkat již předtím. Moje angličtina před odletem do Austrálie nebyla na špatné úrovni, ale rozdíl před a po studiu byl rozhodně veliký. Přečíst celou referenci

Daniela: pobyt v Perthu

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Začiatky v Austrálii teda boli celkovo zvláštne, nie len kvôli angličtine. Mala som veľa obáv – či to zvládnem, či sa niekde nestratím, či ma ľudia, s ktorými prídem do styku, príjmu, pochopia, pomôžu, či sa vôbec nejako dorozumiem, či ma niekde neuštipne had, pavúk alebo nenapadne nejaký klokan…Pochybnosti sa k môjmu veľkému prekvapeniu veľmi rýchlo rozplynuli. Přečíst celou referenci

Mária: cesta do Sydney

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.