Tato škola se rozhodla poskytovat kvalitní vzdělávání v příjemném a podporujícím prostředí. A my můžeme potvrdit, že své plány plní do puntíku. Prostřednictvím perfektně sestavených kurzů a nadšených lektorů zaručuje jazykový nebo profesní rozvoj, za kterým se sjíždějí lidé z celého světa.

A protože na Cairns College of English & Business chodí zhruba 300 studentů, můžete se těšit na přátelskou atmosféru, která vám brzy dá pocit, že jste tu doma. Navíc se seznámíte s různými kulturami, které vás obohatí a přinesou vám nové pohledy na svět a společnost.

▶ Poznejte Cairns – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Cairns College of English & Business

Super lokalita, pestrý národnostní mix, zajímavé aktivity… na této škole očekávejte vše, co potřebujete k perfektnímu studentskému životu. Čím si vás Cairns College of English & Business získá?

 • Akreditované kurzy jsou zárukou kvalitního vzdělání.
 • Ve škole se nachází kavárna i turistické centrum.
 • Budete si moct vybrat z rozličných volnočasových aktivit.
 • Ocitnete se v pohodovém městě, které australský cestovatelský magazín označil za nejpřátelštější v zemi. Panuje zde tropické klima, a tak si užijete léto během celého roku.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
2–52
12
09:00–14:30
IELTS Preparation
jazykový
1–30
12
09:00–14:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE)
jazykový
10–12
12
09:00–14:30
Certificate IV in Business
odborný
20
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Business
odborný
20
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Leadership and Management
odborný
40
20
2–3 dny v týdnu
Advanced Diploma of Leadership and Management
odborný
40
20
2–3 dny v týdnu
Certificate III in Tourism
odborný
20
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Travel and Tourism Management
odborný
40
20
2–3 dny v týdnu
Certificate III in Hospitality
odborný
20
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Hospitality Management
odborný
40
20
2–3 dny v týdnu
Certificate III in Early Childhood Education and Care
odborný
20
20
2–3 dny v týdnu
Diploma of Early Childhood Education and Care
odborný
40
20
2–3 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Co se týče ubytování, můžete zvolit hostitelskou rodinu nebo sdílený dům (apartmán). My jsme jednoznačně pro bydlení u hostitelů. Proč? To se dozvíte dál. 🙂

Hostitelská rodina

Poznáte typickou australskou domácnost a pravý život v Austrálii. Navíc se perfektně rozmluvíte, protože budete každý den konverzovat se členy rodiny. Co všechno homestay zahrnuje?

 • Vlastní pokoj.
 • Během pracovního týdne 2 jídla denně, o víkendu 3.
 • Vyzvednutí na letišti.

Ubytování se nachází ve vzdálenosti zhruba 10 až 40 minut od kampusu.

Apartmán

Zázemí najdete ve vlastním pokoji (s postelí, pracovním stolem, komodou), který je součástí plně zařízeného apartmánu. Nachází se zhruba 15 až 20 minut chůze od kampusu a centra města.

Zařízení každého apartmánu:

 • 5 nebo 6 ložnic,
 • 2 sdílené koupelny,
 • moderní vybavená kuchyň,
 • pračka na mince a výbava na žehlení,
 • bezpečnostní vstupní dveře a skla v oknech,
 • uzamykatelné dveře od ložnice i koupelny,
 • na vyžádání rýžovar.

Poloha školy = v centru

Kampus stojí na místě obklopeném obchody, restauracemi i zastávkami městské hromadné dopravy. Za chvilku pěšky dojdete třeba do parku nebo k vyhlášené Cairns Esplanade Lagoon, která přímo vybízí k relaxaci.

Přesná adresa: 27 Aplin Street, Cairns Qld 4870 Australia.

Další informace najdete na webových stránkách Cairns College of English & Business.

▶ Poznejte Cairns – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.