Chci studovat v Austrálii. Ale ne jazyk 

Možná toužíte po studiu v Austrálii, ale angličtinu máte zmáknutou, tudíž vás studium jazyka jako takového neláká. Možná si chcete rozšířit pole působnosti odborným kurzem, ale máte obavy, jestli to s vaší jazykovou výbavou zvládnete. Možná jste o australských odborných kurzech doteď nevěděli, ale najednou vás díky nim Austrálie neuvěřitelně láká. Víte, co je na tom nejlepší? Pro všechny případy máme řešení. 

Studium odborného kurzu v Austrálii je ideální pro ty, kteří by rádi studovali v zahraničí, získali zajímavou položku do životopisu a naučili se něco nového. Rozsah témat kurzů je široký. Lze studovat obory od managementu a marketingu přes finance, mezinárodní obchod, informační technologie až po různé sportovní nebo fotografické kurzy, přírodní terapie a tak dále. 

Předchozí vzdělání není podmínkou. Když si náhle po absolvování zemědělky uvědomíte, že byste si rádi střihli ještě studium grafického designu, není v tom žádný háček. 

Co tedy musíte splňovat, abyste za odborným kurzem k protinožcům mohli vyrazit? Potvrzení o zvládnutí angličtiny minimálně na úrovni IELTS 5.5 (častěji označovaná jako Upper-Intermediate nebo B2) a pak už můžete vybírat z měst a kurzů, které jsou k mání. 

Chci odborný kurz. Ale zvládnu to? 

Jak už jsme uvedli výše, vstupní podmínkou pro absolvování kurzu je středně pokročilá znalost angličtiny. Pokud jí nedosahujete, případně pokud si jazykem nejste úplně jistí a některá oblast, ať už je to čtení, psaní nebo mluvená forma, vám dělá problémy, můžete studijní náplň svého pobytu nakombinovat. Nejdřív projdete jazykovým kurzem, a jakmile budete angličtinu zvládat levou zadní, pustíte se s vervou do odborného kurzu. V nabídce máme i školy, které s kombinací jazykového a odborného kurzu přímo počítají. 

Proč nesedět doma a vyrazit 

Nejdůležitější už bylo řečeno. Víte, jak musíte zvládat angličtinu, víte, kde i co můžete studovat. A nejspíš i víte, proč chcete studovat jinde než “doma”. 

Studium v Austrálii vám kromě teoretických a praktických vědomostí dá vhled, jinou perspektivu, kterých byste bez vycestování těžko dosáhli. Zkušenosti ze zahraničí jsou k nezaplacení. To vám potvrdí každý, kdo někdy “venku” studoval. Díky absolvování zahraničního odborného kurzu získáte oproti většině svých budoucích kolegů a konkurenci obrovskou výhodu, zajímavou položku do životopisu a zkušenosti, které dokážete uplatnit. Tak už neváhejte, Austrálie čeká. 

Ozvěte se nám. Poradíme, zařídíme, od toho tu přeci jsme.