Jste dobrodruh každým coulem a toužíte po opravdu nezapomenutelných zážitcích v divoké přírodě? Potom rozhodně vyrazte do Tasmánie. Její překrásná panenská příroda vás doslova uhrane a vyrazí vám dech.

Při putování po tomto ostrovním státě však nezapomeňte navštívit i hlavní město. Hobart je totiž malebné přístavní město s jedním z nejkrásnějších přístavů na světě. Však uvidíte sami. S našimi průvodci objevíte ta nejlepší místa, která stojí za to vidět a zažít.

Divoká Tasmánie je ráj na zemi

Láká vás poznat a procestovat vyhledávaný a oblíbený turistický ráj, kterému se v 19. století přezdívalo „Peklo na zemi“? Nebojte. Ty doby jsou už dávno pryč. Přestože má Tasmánie za sebou velmi temnou minulost, je naprosto úchvatná a vysloužila si upřímný obdiv nejednoho cestovatele.

Máte-li dobrodružnou povahu a rádi objevujete nádhernou přírodu nedotčenou civilizací, budete v sedmém nebi. Tasmánie se pyšní panenskou přírodou, úchvatnými národními parky, dramatickým pobřežím, majestátními horami i úžasnými plážemi.

Kam tedy v Tasmánii vyrazit?

Vše se dozvíte v přehledném průvodci. Sepsali jsme do něj nejen informace o Tasmánii a její tajemné historii, ale najdete tam také ta nejlepší místa, která rozhodně musíte navštívit.

Zjistěte, kam vyrazit v Tasmánii ›› a zažijte to nejlepší, co tento úchvatný ostrovní stát nabízí.

Druhé nejstarší město Austrálie

Hobart je srdcem a hlavním městem Tasmánie. Nádherné přístavní město, které  si pro jeho poklidnou atmosféru zamilovali místní i turisté. Najdete tady spoustu úžasných míst. Ať už dáváte přednost architektuře, muzeím a galeriím, posezení v příjemné restauraci či kavárně nebo aktivnímu odpočinku, budete nadšení.

Prozkoumejte s naším průvodcem vše, co vám toto krásné a druhé nejstarší město Austrálie nabízí. Nechte se zavést na oblíbená a vyhledávaná místa a užijte si Hobart naplno.

Zjistěte, co určitě musíte vidět v Hobartu ››