Radujte se, veselte se. Prosluněný Perth kvůli celosvětové pandemii covid-19 zůstával dlouho zavřený, ale i zde jsme se dočkali skvělých zpráv. Vláda západní Austrálie oznámila znovuotevření hranic. Opět tak v této krásné části země vítají turisty a mezinárodní studenty s otevřenou náručí.

Byl Perth vaším vysněným místem pro život a studium v Austrálii? Tak už nesmutněte a začněte balit kufry. Vzhledem k příznivé pandemické situaci se vláda největšího australského státu rozhodla konečně také otevřít své hranice světu. Od 3. března 2022 tak můžete přicestovat i do Západní Austrálie.

Týká se to všech typů víz, včetně turistických. Kromě víza však musíte splnit i další podmínku pro vstup do země. Je nutné, abyste byli plně očkovaní proti covid-19 (alespoň 2 dávky), a to některou z vakcín, jež jsou schválené TGA (Therapeutic Goods Administration). Seznam uznávaných vakcín ››

Perth je skvělá volba

Perth, hlavní město Západní Austrálie, je naprosto skvělá volba, kde zakotvit. Chlubí se totiž nejen báječnými školami, ale i jasně modrým nebem, přátelskou atmosférou a nádhernou přírodou v okolí. Navíc tady najdete také mnoho pracovních příležitostí a úžasných míst k poznávání i odpočinku.

Lexis English Perth přijímá přihlášky ke studiu

Jestli jste se rozhodli pro studium na vyhlášené škole Lexis English v Perthu, je nejvyšší čas podat si přihlášku. Právě teď přijímají nové žádosti ke studiu jazykových i odborných kurzů, jež začínají od 14. března.

► Proč studovat na Lexis English v Perthu? Zjistěte, co vše vám nabízí ››

Pokud budete rychlí, tak se ani nenadějete a můžete si už za pár týdnů užívat prosluněné dny, plážovou pohodu a kvalitní výuku na druhém konci zeměkoule.

Neztrácejte čas!

Napište nám a vše potřebné zařídíme my. Navíc vás na cestu vybavíme i užitečnými tipy.


Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA