Chystáte se do hlavního města Jižní Austrálie? Tak to se vám určitě bude hodit průvodce, který vás provede různými zákoutími tohoto krásného města. S jeho pomocí objevíte nejen úžasná místa, kus historie či fascinující umění, ale také přehled světově proslulých festivalů.

Adelaide je krásné pobřežní město s bohatým kulturním vyžitím, spoustou památek, muzeí, galerií a nádherných parků či zahrad. Proto jsme pro vás připravili průvodce, který vás zavede na oblíbená a vyhledávaná místa, díky nimž se pravidelně umisťuje mezi nejlepšími městy pro život. Objevte jejich kouzlo i vy.

Začtěte se a zjistěte, co vidět v Adelaide ››

Vydejte se za hranice města

Když už budete v Adelaide, vyrazte i za hranice města. Jižní Austrálie je sice nejsušší stát Austrálie, ale rozhodně má co nabídnout. Na své si tady přijdou milovníci výtečného vína, luxusních výhledů, úchvatných pláží či malebných údolí.

Nadšení budou ale také dobrodruzi, kteří si nenechají ujít výlety do nespoutané přírody ve vnitrozemí nebo návštěvu neobvyklých míst, jako je třeba nejbizarnější turistická zajímavost na světě či jezero hrající různými barvami.

Užijte si festivalový stát opravdu naplno a se vším všudy. S průvodcem po Jižní Austrálii zjistíte, kam vyrazit a co zažít.