Generaci našich prarodičů nejspíš nenapadlo o studiu v zahraničí ani uvažovat. Natož o studiu v Austrálii! Jejich dětem už byly cizí země o poznání přístupnější. Pro ty narozené během devadesátek a později není žádné velké sci-fi dokonce ani studium v Austrálii. Nebo alespoň donedávna nebylo. Snů a plánů o cestě k protinožcům se ani v aktuální cestovatelské pauze nemusíte vzdávat. Pomůžeme vám dobrodružství uskutečnit. 

Práce i studium v Austrálii v prachu… kdepak!  

Ze zpráv od svých partnerů víme, že obyvatelé Austrálie berou podporu vlastní ekonomiky velmi zodpovědně, takže najíst se v restauraci bez rezervace je často nemožné. Jenže žádný samospásný systém nemůže fungovat věčně. 

Turismus tvoří podstatnou část příjmů australských obyvatel i státní pokladny, momentální izolace tudíž představuje znatelný výpadek. Nemluvě o požárech, které Austrálii sužovaly na přelomu loňského a letošního roku. Pandemie sice časem přejala většinu mediální pozornosti, neznamená to ale, že by se následky ničivých požárů snad zmenšily. 

Světadíl své hranice dříve nebo později otevřít musí. Před vakcínou nebo po ní. 

Zůstáváme proto optimisty a věříme, že vydat se do Austrálie za studiem nebo za prací bude brzy zase možné. Fantastický kontinent za dlouhodobější návštěvu rozhodně stojí. 

Samozřejmě budeme rádi, pokud se na cestu vydáte s námi. Stejně jako několik dalších odvážlivců, kteří řeší svůj případný odjezd už teď. 

Aby neztratili už ani minutu, jakmile bude zase možné odletět. 

Do Austrálie s Tutuki! Protože… 

Jak už jste možná zaznamenali u nás na webu, obnovuje se proces schvalování studentských víz do Austrálie. O cestě má momentálně smysl uvažovat hned z několika důvodů: 

  • Školy nabízí na příští rok velmi příznivé ceny. 
  • Navíc bezplatně posunou nástupní termín v případě, že původní termín “spadne” do období stále zavřených hranic. 
  • Většina škol garantuje, že nebude účtovat poplatky za případné zrušení studia. 

Dovolíme přihodit pár důvodů pro to, proč za studiem do Austrálie vyrazit zrovna s námi: 

  • Chováme se maximálně zodpovědně vůči všem klientům. Vše ohledně studia připravíme a nachystáme teď, peníze ale pošleme až v momentě, kdy budeme znát termín otevření hranic. 
  • Pokud se “vaše” škola dostane do finančních problémů, zajistíme přesun na jinou školu srovnatelné kvality. 

Navíc máte velkou výhodu v tom, že nás samou nečinností svrbí prsty 🙂 Totiž vůči Austrálii. Jinak se rozhodně nenudíme. Tak jako tak, uděláme maximum pro hladký průběh vaší – zatím plánované – cesty.