Máte dobrodružného ducha a chystáte se vyrazit vstříc novým zážitkům do nejodlehlejší části Austrálie? Úžasné! Připravte se na cestu a užijte si své putování naplno. S našimi průvodci objevíte největší skvosty a must see body, které byste určitě neměli vynechat.

Brána do nejsevernější oblasti Austrálie

Pokud jste se rozhodli poznat pravou tvář Austrálie na vlastní kůži, pak se jistě vypravíte do hlavního města této odlehlé části země protinožců. Právě Darwin je totiž pomyslnou bránou do nejsevernější oblasti, tzv. Top End. Než však vyrazíte do divočiny Severního teritoria, prozkoumejte vše, co vám toto krásné přístavní město nabízí.

Darwin vás nepochybně nadchne svou pohostinností, přátelskou atmosférou a spoustou krásných míst, která rozhodně stojí za poznání. Proto jsme pro vás připravili průvodce, který vás zavede na oblíbená a vyhledávaná místa. Ať už se jedná o zachráněné historické budovy, úchvatná muzea, jež bravurně návštěvníkům přibližují historii a vývoj města, galerie s domorodým uměním, zábavní parky nebo přírodní rezervace, které musíte vidět.

▶ Začtěte se a zjistěte, co vidět v Darwinu ››

Zažijte to nejlepší ze Severního teritoria

Jakmile se nabažíte všech zajímavostí, památek a atrakcí v Darwinu, vydejte se za hranice města. Severní teritorium sice na první pohled nemusí působit zrovna vábně, ale ukrývá nespočet úchvatných a fascinujících míst, která vám doslova vyrazí dech.

Jaká to jsou? To se dozvíte v přehledném průvodci, který vás zavede do různých zákoutí této nádherné části země. Objevte s jeho pomocí nespoutanou, divokou a jedinečnou přírodu nebo starobylé domorodé skalní malby. Navštivte překrásné národní parky, bizarní skalní masivy, ohromující vodopády, soutěsky či skalní jezírka a spoustu dalších úžasných míst.

▶ Zjistěte, kam vyrazit v Severním teritoriu ›› a zažijte to nejlepší, co vám Outback nabízí.