Ve čtvrtek se v prostorách naší kanceláře na Kozí 8 v Brně konala přednáška o životě, studiu a práci v Austrálii. Atmosféra byla příjemná a myslím, že se nám podařilo prozkoumat široké možnosti, které tato země nabízí.

V průběhu přednášky jsme se zaměřili na různé aspekty pobytu v Austrálii. Diskutovali jsme o možnostech studia v této zemi a objasnili jsme, pro koho je tato příležitost vhodná. Zjistili jsme, že Austrálie nenabízí žádná omezení, co se týče možnosti studia, a tak je to skvělá příležitost pro každého, kdo touží po vzdělání v inspirativním prostředí.

Dalším důležitým bodem naší přednášky bylo podrobné informování o typech víz, která umožňují cestování do Austrálie. Bezprostřední informace o tom, jak zařídit studium a ubytování, byly také důležité pro ty, kteří se rozhodnou v Austrálii studovat.

Nezapomněli jsme ani na práci, což je důležitý bod pro většinu zájemců. Diskutovali jsme o možnostech získání práce v Austrálii a o tom, co všechno je potřeba zařídit, abyste mohli v Austrálii pracovat.


Domluvte si nezávaznou schůzku zdarma

Austrálie je země plná přírodních krás a fascinující kultury. Pokud vás tato mimořádná destinace zaujala a cítíte, že byste se o ní rádi dozvěděli více, neváhejte a domluvte si s námi nezávaznou schůzku. Rádi se s vámi sejdeme osobně, nebo virtuálně – na vzdálenosti nezáleží, protože pro objevení možností v Austrálii neexistují hranice.

Přijďte se s námi podělit o vaše sny a plány na dobrodružství v Austrálii!


Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA