Čekáte už bůhví jak dlouho na znovuotevření Austrálie? Pro ty z vás, kteří jste se i přes věčné oddalování svého snu odcestovat do nádherné země plné slunce, výzev a kvalitního vzdělání nevzdali, máme skvělou zprávu. Konečně jste se dočkali! Austrálie otevírá své brány turistům.

Je tomu tak. Australská vláda oznámila, že se země protinožců od 21. února 2022 znovu otevře všem plně očkovaným cestovatelům, a to včetně turistů a zahraničních studentů.

K tomuto kroku přistoupili poté, co se výrazně snížil počet hospitalizací souvisejících s onemocněním covid-19 a samozřejmě se souhlasem Výboru vlády pro národní bezpečnost. Na svých webových stránkách to potvrdil i premiér, který je přesvědčený, že tyto změny zajistí zdraví Australanů, zatímco oni budou pokračovat v oživení ekonomiky země.

Austrálie je tak další zemí, jež je schopná pokročit dále v postupném rozvolňování opatření a otevřít své hranice světu. 

Sny se stávají skutečností

Pokud jste plně očkovaní, můžete se radovat a pomalu balit kufry. Po získání potřebných víz, vás totiž čeká úžasná cesta za poznáním, nezapomenutelnými zážitky, vybroušením angličtiny a možná také za příjemným přivýdělkem. Otevírají se vám dlouho zavřené dveře na druhém konci světa, tak toho řádně využijte.

Důležité: Pro vstup do země je nutné být plně očkovaný vakcínou, která je schválená TGA (Therapeutic Goods Administration). Jejich seznam najdete tady ››

Nejste plně očkovaní? Neházejte flintu do žita. Pokud máte vyřízená víza, stále máte šanci se do Austrálie dostat. Potřebujete však mít cestovní výjimku pro vstup do země, která se odvíjí od karanténních podmínek jednotlivých států.

Je Austrálie to pravé pro vás?

Za dobu dlouhého čekání na znovuotevření australských hranic jste mohli lehce zapochybovat, zda je tato země to pravé ořechové právě pro vás. Věřte, že ano! Je to jiný svět, který vás už po příletu doslova pohltí svou jedinečnou atmosférou, nádherným prostředím a přívětivostí místních obyvatel.

Není sebemenších pochyb, že z ní budete chtít poznat co nejvíce. Proto je ideální vyrazit k protinožcům na delší dobu. Většina cestovatelských nadšenců při cestě do Austrálie volí pobyt alespoň na pár měsíců, a tak je určitě výhodné jej spojit se studiem, k němuž se váže i pracovní povolení.

Pár pádných důvodu, proč vyrazit do Austrálie:

  • Zlepšíte se v angličtině. Doslova se vám vryje pod kůži.
  • Získáte kvalitní vzdělání. Vybírat můžete z řady škol, které jsou celosvětově uznávané. 
  • Poznáte zdejší kulturu, ale i mnoho dalších díky spolužákům z různých koutů světa.
  • Objevíte úžasná místa, která vám připraví nevšední a nezapomenutelné zážitky.
  • Postavíte se mnoha výzvám, které vás posunou mílovými kroky kupředu v dosavadním životě.
  • Vyděláte si nějakou tu kačku na výlety a poznávání dalších krás světa.
  • Najdete sami sebe a spoustu báječných přátel.

Je to přesně to, po čem toužíte? Tak už nečekejte a jděte si za svými sny!

Obraťte se na nás

Rádi vám se vším pomůžeme. Nejen s vyřízením víz, výběrem ideálního místa, školy či kurzu přímo pro vás, ale předáme vám i drahocenné rady a tipy, jak si Austrálii užít naplno a opravdu ji zažít.


Kontaktujte nás
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.
reCAPTCHA