Každý rok stovky spokojených studentů, pestrá nabídka byznysových, sportovních i jazykových kurzů. Tím vším se pyšní The Eagle Academy. Na trhu je už od roku 2003 a dnes má pozici vyhlášené instituce, kam se vydávají lidé z nejrůznějších koutů světa.

Takže pokud sem zamíříte i vy, dostane se vám dobrého vzdělání v podnětném prostředí, kde poznáte řadu zajímavých kultur. A to váš studijní pobyt povýší na nezapomenutelný a hlavně obohacující zážitek.

Studijní pobyt v Eagle Academy vám dokážeme zařídit i ve škole, která se nachází v Brisbane.

▶ Poznejte Gold Coast – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat The Eagle Academy Gold Coast

Škola The Eagle Academy láká nejen atraktivní „goldcoasťáckou“ lokalitou, ale i dalšími vítanými přednostmi. Čím si vás tedy získá?

  • Nabízí studium se zajímavým poměrem kvalita/cena.
  • Samozřejmostí je moderní zařízení přispívá k vynikajícímu studentskému zážitku.
  • Školu navštěvují mezinárodní i australští studenti. A taková kombinace je zárukou pestrosti a zábavy.
  • Zakládají si zde na rodinné atmosféře, ve které má své pevné místo respekt a přátelství.
  • Kdo chce, může využít flexibilitu jak ve výuce, tak v platbách za studium. Mnoho záležitostí se řeší individuální dohodou.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English
jazykový
1–52
18
09:00–14:00
IELTS Preparation
jazykový
1–12
18
09:00–14:00
Certificate I in Sport and Recreation
odborný
16
20
2 dny v týdnu
Certificate II in Sport and Recreation
odborný
28
20
2 dny v týdnu
Certificate III in Sport and Recreation
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Sport Development
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate III in Fitness
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Fitness
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Outdoor Recreation
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate I in Business
odborný
28
20
2 dny v týdnu
Certificate II in Business
odborný
40
20
2 dny v týdnu
Certificate III in Business
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Certificate IV in Business
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Diploma of Business
odborný
40
20
2 dny v týdnu
Advanced Diploma of Business
odborný
52
20
2 dny v týdnu
Advanced Diploma of Leadership and Management
odborný
80
20
2 dny v týdnu

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Škola ubytování neposkytuje, ale nevěste hlavu. S naší pomocí seženete místo u hostitelské rodiny nebo ve studentských apartmánech či sdílených domech.

Pro začátek si prohlédněte doporučené weby s nabídkou bydlení: Gold Coast Student Accommodation, Homestay Network, flatmates.com.au, www.exceptionalrealestate.com.auwww.sgagroupedu.com.

Poloha = v centru i u pláží

gold_coast

Škola má ve městě dva kampusy, jeden v centru (CBD) a druhý trochu stranou, zato blíž k plážím. Při studiu vám tak nebude nic chybět, ať už dáváte přednost ruchu atraktivní prázdninové destinace nebo spíš plážovému relaxu a pohodovém módu.

Další informace najdete na webových stránkách školy.

▶ Poznejte Gold Coast – v sekci Kde studovat. >>

 

Příběhy studentů

Moje znalost angličtiny před odjezdem byla mizerná. Mohu říct, že jsem byla takový ten věčný začátečník. Něco jsem se naučila, ale jelikož jsem nikdy nemluvila, tak jsem zase vše zapomněla. Po 10 měsících v Austrálii je ze mě středně pokročilý znalec angličtiny. Přestala jsem se bát mluvit, což u měl byl největší problém. Než abych řekla něco špatně, tak jsem raději mlčela. Přečíst celou referenci

Romana: pobyt v Noosa Heads

Začátek v nové zemi nemohl proběhnout lépe, než se událo. Obrovské nadšení z poznávání úplně nového prostředí, kultur a lidí z celého světa člověka donutí totálně přehodnotit své postoje. Když se podívám zpětně, tak toto období patří mezi mé nejlepší, které jsem kdy zažil. Nicméně ne vše je jen růžové. Život je tu sice nádherný, ale pro studenta ne zrovna nejlevnější. Přečíst celou referenci

Ondřej: zážitky z Perthu

Začiatky v Austrálii teda boli celkovo zvláštne, nie len kvôli angličtine. Mala som veľa obáv – či to zvládnem, či sa niekde nestratím, či ma ľudia, s ktorými prídem do styku, príjmu, pochopia, pomôžu, či sa vôbec nejako dorozumiem, či ma niekde neuštipne had, pavúk alebo nenapadne nejaký klokan…Pochybnosti sa k môjmu veľkému prekvapeniu veľmi rýchlo rozplynuli. Přečíst celou referenci

Mária: cesta do Sydney

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.