Učit se anglicky u jedné z nejúchvatnějších pláží v Austrálii? My říkáme ano! A vy s námi určitě budete nadšeně souhlasit, a to nejpozději první školní den. Dostane vás prostředí i samotná škola, kde si budete od prvních chvil připadat jako doma (protože o to jim tam jde nejvíce).

Čeká na vás přátelská až rodinná atmosféra, která v kombinaci s kvalitní výukou od profesionálních lektorů vytváří parádní studijní pobyt. A nesmíme opomenout ani spolužáky – sice jich nebude tolik jako ve velkých jazykovkách, ale o to pevnější vztahy s nimi navážete. Poznáte tak lidi z rozmanitých koutů světa a mnozí nezůstanou jen v kolonce „známí“. Navážete skvělá přátelství, třeba na celý život!

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Proč si pro studium vybrat Sydney English Academy

Sydneyská English Academy stojí prakticky na pláži, což je pro mnohé TOP argument, proč vyrazit za studiem právě sem. Ale měli byste znát i další trumfy. Čím si vás tedy získá?

  • Kurzy jsou plně akreditované. SEA je členem IALC, sítě, co sdružuje kvalitní jazykové školy po celém světě.
  • Kvalifikovaní odborníci vás nejenže posunou dál ve znalostech anglického jazyka, ale díky přátelskému přístupu se mohou stát i mentory vaší australské zkušenosti. Motivují a inspirují.
  • Škola vyznává unikátní strategii BES (Belong, Enjoy, Succeed). Co to znamená? Ve stručnosti: vzdělávání si užijete naplno. Udělají zde vše pro to, aby to tak bylo. Belong = stanete se součástí komunity, školní „rodiny“, která sestává ze studentů a učitelů. Enjoy = kurzy a učební plány jsou sestavené tak, aby vás bavily. Nuda nemá šanci. Succeed = vaše individuální jazykové cíle jsou důležité. Kdo chce, tomu škola pomůže splnit stanovené plány. Dbá na konkrétní přání a příběhy, studenti pro ni nejsou jedna velká masa.
  • K rychlému progresu přispívají i menší třídy.
  • Těšte se na zajímavý národnostní mix.
  • Zpestření a podporu sociálního života zajišťují super aktivity, jako jsou různá setkání a party.

Nabídka kurzů: co zde můžete studovat?

Název kurzu
Typ kurzu
Délka v týd.
Počet lidí ve třídě
Rozvrh
 
General English / morning
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 08:30–15:00
General English / evening
jazykový
1–52
12–15
Po–Pá 16:15–20:30
Cambridge Preparation (FCE, CAE) / morning
jazykový
10–12
10–12
Po–Pá 08:30–15:00
Junior Program (15–17 let)
jazykový
1–5
15
Po–Pá 08:45–13:10
English + Demi-pair
jazykový
12–52
12-15
morning/evening

Typy ubytování: kde můžete bydlet?

Ubytování si vyřídíte u hostitelské rodiny (homestay), které škola pečlivě vybírá a pravidelně kontroluje. Můžete se tak spolehnout, že vám zvolené bydlení sedne. A navíc to bude jedinečný zážitek! Stanete se členem domácnosti, a tak poznáte pravý australský život. Zároveň budete mít neotřesitelný důvod mluvit co nejvíc anglicky i mimo školu. Perfektně se rozmluvíte.

Co se týče zázemí, pohodlí a soukromí najdete ve svém vlastním pokoji s psacím stolem, lampou a ložním prádlem. Každý den si pochutnáte na snídaních a večeřích, o víkendu se součástí stravování stanou i obědy. Průměrná vzdálenost homestay od školy je cca 20 minut veřejnou dopravou.

Poloha školy = u známé pláže

lexis_sydney

Škola se nachází na atraktivním místě, kde vládne dovolenková pohoda. Stojí přímo u populární pláže Manly. Zároveň to z ní budete mít kousek i do centra, a to cca 15 minut s využitím ferry. Nic vám nebude scházet, ať už toužíte po plážové zábavě (s koupáním, surfováním, potápěním apod.) nebo ruchu velkoměsta. Restaurace, kavárny, obchody – to vše budete mít na dosah.

Přesná adresa: Suite 19, 74 – 78 The Corso, Manly, NEW 2095, Australia.

Další informace najdete na webových stránkách SEA.

▶ Poznejte Sydney – v sekci Kde studovat. >>

Příběhy studentů

Austrálie mě lákala proto, že se do ní člověk vzhledem k velké vzdálenosti z Evropy jen tak nedostane. Zajímalo mě, co je pravdy na tom, co se o ní říká. Jak se žije hlavou dolů a hlavně jsem chtěla všechno vyzkoušet na vlastní kůži. Začátky byly strašně těžké. Nová země, neznámí lidé, bez práce a se ztracenými kufry v Číně. Všechno špatné se ale v dobré obrátilo. Přečíst celou referenci

Dana: pobyt v Sydney

Takže hned první dny školy, poté co mě přeřadili na Bondi Junction, jsem se seznámila s jedním spolužákem, se kterým jsem si strašně sedla. Začali jsme spolu podnikat různé věci, výlety, sporty atd. No a od té doby věřím na lásku na první pohled. Potkala jsem tu opravdu spřízněnou duši. Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového stane, tak bych se mu pravděpodobně vysmála. Přečíst celou referenci

Klára: studium v Sydney

Kromě skokového zlepšení angličtiny jsem se výrazně zlepšil ve vaření (zjistil jsem, že je to krásná tvořivá práce). Procestoval jsem východní i západní pobřeží křížem krážem (najezdil jsem celkem přes 10 000 km), naučil jsem se řídit auto vlevo, oblíbil jsem si síť hostelů YHA a busy Greyhound a přežil jsem krušnou noc s partou feťáků. Ale především jsem získal nové kamarády z různých zemí, převážně z generace mých dcer. Přečíst celou referenci

Jan: pobyt v Noosa Heads

Austrálie byl můj sen již od dětství. Když mi bylo asi 8 let, dostal jsem knihu o Austrálii a od té doby jsem věděl, že se tam jednou musím podívat. Takže když jsem se rozhodoval, kam vyrazit za zdokonalením anglického jazyka, měl jsem snadné rozhodovaní. Znalost anglického jazyka před odletem byla poměrně dobrá, protože jsem předtím strávil rok a půl na Novém Zélandu. Přečíst celou referenci

Jarda: zážitky z Melbourne

Napište nám

Kontaktujte nás - škola
Po odeslání formuláře začne společnost Tutuki s.r.o. (tedy my) zpracovávat vaše osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Budeme se o ně dalších 10 let pečlivě starat dle Zásad ochrany osobních údajů.